Kronika policyjna 02.12 - 08.12.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 02.12 - 08.12.2019  Narkotyki, alkohol sochaczew

02.12.

Policjanci ukarali mandatem karnym i zatrzymali prawo jazdy 24 – letniemu kierowcy Audi, który jechał Al. 600 – lecia z prędkością ponad 100 km/h.


Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego skąd ukradli biżuterię. Do przestępstwa doszło w Pawłowicach.


03.12.

Podczas przeprowadzania interwencji domowej, policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło na ul. Wypalenisko.


Do 85 – letniej mieszkanki Sochaczewa zadzwoniła kobieta i poinformowała, że córka seniorki jest w niebezpieczeństwie. Zatroskana kobieta przekazała oszustom 40 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło na ul. Kościńskiego.


04.12.

Mieszkaniec Torunia kierujący skodą uderzył w sarnę, która wbiegła tuż przed nadjeżdżający samochód. Do kolizji doszło w Śladowie.


Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na jednym z portali kupił łóżeczko dziecięce i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.


05.12.

Policjanci nałożyli mandat karny na mężczyznę, który ukradł element hydrauliczny ze sklepu w Wójtówce.


Mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierujący Volvo doprowadził do uszkodzenia zapory kolejowej. Do zdarzenia doszło na Al. XX – lecia w Teresinie. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.


06.12.

Ochrona sklepu ujęła nieletniego sprawcę kradzieży. Policjanci przekazali 16 – latka pod opiekę ojca. Teraz będzie się tłumaczył przed sądem rodzinnym i nieletnich. Do zdarzenia doszło na ul. Młynarskiej.


28 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Fiat Stilo mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Mężczyzna został zatrzymany. Do policyjnego aresztu trafił również 24 – latek, który znieważył policjantów podczas wykonywanych czynności służbowych. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.


07.12.

W Paprotni doszło do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Ustalono, że mężczyzna kierujący pojazdem marki Volkswagen Jetta miał ponad promil alkoholu i doprowadził do kolizji ze znakiem drogowym, który uderzył w pojazd Citroen Jumper. Sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Paprotni.


Mieszkanka Sochaczewa kupiła na portalu aukcyjnym torebkę wartą kilkaset złotych i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.


08.12.

Policjanci zatrzymali mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ul. Przylasek.


Nieznany sprawca uszkodził lusterko, a także porysował powłokę lakierniczą pojazdu marki Toyota RAV 4, który był zaparkowany na ul. Senatorskiej.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy