Kronika policyjna 09-14.12.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 09-14.12.2019  Narkotyki, alkohol sochaczew

9.12.

Policjanci zatrzymali 16 – letniego mieszkańca gminy Iłów, który miał przy sobie 3 torebki z marihuaną. Do zdarzenia doszło w Parku Garbolewskiego.


Pracownicy ochrony zgłosili ujęcie sprawcy kradzieży sklepowej. Policjanci nałożyli na sprawcę mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.


10.12.

26 – letni mężczyzna kierował pojazdem marki Peugeot mając ponad 2 promila w organizmie. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.


W Giżycach doszło do zderzenia czterech pojazdów. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.


11.12.

Policjanci zatrzymali 17 – letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Przekazali nieletniego pracownikom placówki. Do zatrzymania doszło na u. Piłsudskiego.


51 – letnia mieszkanka Warszawy kierowała pojazdem marki BMW pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Do zatrzymania doszło na ul. Fabrycznej.


12.12.

Podczas kontroli drogowej policjanci ujawnili mężczyznę poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Mokotów w celu ustalenia miejsca pobytu. Do zdarzenia doszło w Janówku Duranowskim.


Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Hyundai Accent mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło na ul. Łuszczewskich.


13.12.

Mieszkaniec Łodzi kierował pojazdem marki Renault Megane, mimo czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Auto zostało odholowane na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w Nowych Paskach.


Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił, że na aukcji internetowej kupił opony i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru. 


14.12

W miejscowości Malonowo kierująca pojazdem marki Suzuki Swift 19 letnia mieszkanka gminy Sochaczew, uderzyła w ogrodzenie posesji. Według kierującej przed pojazd wyskoczyła sarna, chcąc ominąć zwierzę straciła panowanie nad pojazdem co doprowadziło do zderzenia. 


 Na targowisku miejskim nieznany sprawca dokonał kradzieży portfeli z pieniędzmi na szkodę 42 letniej i 69 letniej i 81 letniej mieszkanki Sochaczewa.


KPP Sochaczew 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy