Kronika policyjna 16 - 22 grudnia 2019 r.

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 16 - 22 grudnia 2019 r. Wypadki sochaczew

16 grudnia


Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że kupił w sklepie internetowym telefon za kilkaset złotych, ale pomimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

Kierujący pojazdem marki Volvo nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z rowerzystą jadącym ścieżką. Do zdarzenia doszło na ul. Traugutta.

17 grudnia

Kierujący pojazdem marki Dacia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z rowerzystką. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło na ul. Księcia Ziemowita.

Mieszkanka powiatu gostynińskiego zgłosiła, że nieznany sprawca uszkodził jej pojazd, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na parkingu przy ul. Pokoju.

18 grudnia


Policjanci dostali zgłoszenie o znalezieniu niewybuchów na polu w miejscowości Seroki - Parcela. Policyjny pirotechnik potwierdził, że były to trzy pociski moździerzowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu patrolu saperskiego.

Policjanci zajmujący się poszukiwaniami zatrzymali mieszkańca powiatu sochaczewskiego poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. Korczaka.

19 grudnia

Mieszkanka gminy Teresin nie dostosowała prędkości do panujących warunków, zjechała z jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od mazdy z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji. Do zdarzenia doszło w Mikołajewie.

Pracownicy przedszkola miejskiego powiadomili, że nietrzeźwa matka chce odebrać dziecko. Policjanci poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało prawie 1,5 promila. Chłopiec został przekazany pod opiekę trzeźwego członka rodziny.

20 grudnia 


W Konarach doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierująca pojazdem marki Mercedes nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem. Kierowca drugiego auta został przewieziony do szpitala. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

Kierowca BMW doprowadził do zderzenia z fordem focusem, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na Al. 600 – lecia.

21 grudnia 


Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych pojazdu marki Volkswagen Golf. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

Kierująca pojazdem marki BMW nie dostosowała prędkości do panujących warunków i zjechała z drogi. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny z powodu uszkodzeń pokolizyjnych. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

22 grudnia 

Nieznany sprawca ukradł portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów należących do mieszkańca gminy Nowa Sucha. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Kierowca chevroleta nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadził do zderzenia z kierowcą renault. Do kolizji doszło na ul. Traugutta.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy