Kronika policyjna 23 - 26 grudnia 2019 r.

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 23 - 26 grudnia 2019 r. Wypadki sochaczew

23 grudnia 

Policjanci zatrzymali 33–letniego mieszkańca gminy Teresin, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyznę zatrzymano w Serokach.

Mieszkaniec Warszawy kierujący pojazdem marki Opel Vectra nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z BMW. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło na Al. 600 – lecia.

24 grudnia

Policjanci zatrzymali 32 – letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym w celu odbycie kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ul. Piłsudskiego.

Kierujący pojazdem marki Volvo wyprzedzał kolumnę pojazdów i doprowadził do zderzenia czołowego z toyotą yaris. Kierowca toyoty został przewieziony do szpitala w Warszawie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Do wypadku doszło w Giżyczkach.

25 grudnia

Nieznany sprawca ukradł przyczepę lekką z posesji przy ul. Polnej.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Audi z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w Rybnie.

26 grudnia

W Rybnie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 18–letni mieszkaniec gminy Rybno kierujący Audi A4 prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z Volkswagenem Passatem. Do szpitala przewieziono kierowcę audi oraz dwóch pasażerów, którzy z nim podróżowali. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku. Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności na drodze

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Renault z powodu złego stanu technicznego. Do zatrzymania dokumentu doszło na ul. 1 Maja


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy