Kronika policyjna 30.12.19 - 03.01.20

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 30.12.19 - 03.01.20  Komunikaty sochaczew

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie informuje:


30.12.

Funkcjonariusze zostali powiadomieni o znalezieniu niewybuchów w miejscowości Kożuszki Parcel. Policyjny pirotechnik potwierdził, że są to dwa pociski pochodzące z czasów II wojny światowej. Mundurowi zabezpieczyli miejsce do czasu przyjazdu saperów z jednostki wojskowej.


Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu dwóch nieletnich sprawców kradzieży sklepowej. Dwóch 16 – latków ukradło batony i napój energetyczny. Teraz będą tłumaczyć się przed sądem rodzinnym. Do kradzieży doszło na ul. 1 Maja.


31.12.


Nieznany sprawca ukradł pieniądze należące do 85 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Do przestępstwa doszło na ul. 15 Sierpnia.


Kierujący pojazdem marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z kia kierowaną przez 30 – letnią mieszkankę Sochaczewa. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do stłuczki doszło na ul. Warszawskiej.


1.01.


Kierująca pojazdem marki Opel Corsa wjechała do przydrożnego rowu podczas wykonywania manewru skrętu. Mężczyzna podróżujący z 71 – latką został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia  doszło w Karolkowie Szwarockim.


51 – letni mieszkaniec gminy Baranów kierował volkswagenem passatem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Teresinie.


2.01.


W Adamowej Górze doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierująca toyotą avensis prawdopodobnie zasnęła, wjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w ogrodzenie posesji. Do szpitala została przewieziona 52 – letnia pasażerka.


Nieznany sprawca włamał się do garażu skąd ukradł m.in. karmę dla psa, akumulatory i olej napędowy z ciągnika. Do zdarzenia doszło w Juliopolu.


3.01.


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Seicento. Okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania. Auto zostało odholowane na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na ul. Towarowej.


Funkcjonariusze nałożyli mandat karny na mężczyznę, który został ujęty na kradzieży alkoholu. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy