Kronika policyjna 4-6 stycznia 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 4-6 stycznia 2020 roku  Wypadki sochaczew

4 stycznia 


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Citroen C5. Okazało się, że mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.


Na ul. Staszica doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Ford Focus zjechał na łuku drogi doprowadził do czołowego zderzenia z peugeotem. W wyniku tego zdarzenia, obydwaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie, a 16-letnia pasażerka peugeota trafiła do szpitala w Warszawie. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.


5 stycznia 


Z pojazdu marki Volvo wraz z naczepą spadł lód i uszkodził szybę czołową fiata bravo. Na sprawcę nałożono mandat karny. Przypominamy o obowiązku dokładnego oczyszczania pojazdu przed wyjazdem. Do zdarzenia doszło w Janowie.


Kierujący citroenem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Hyundai. Do kolizji doszło w Janowie.


6 stycznia 


43 – letni mężczyzna kierował pojazdem marki Toyota Carina pomimo cofniętych uprawnień. Do zdarzenia doszło w Iłowie.  


Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznany sprawca uszkodził lusterko pojazdu marki Ford, który był zaparkowany na ul. Słowackiego.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy