Kronika policyjna 10 -12 styczeń

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 10 -12 styczeń Komunikaty sochaczew

10.01.

Kierowca scani nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Corsa, który uderzył w volkswagena passata. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Zatrzymano również dowody rejestracyjne od pojazdów z uwagi na uszkodzenia powstałe w wyniku kolizji. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki – Parcel.


Do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie zgłosił się mężczyzna, który znalazł na ulicy  dowód osobisty i telefon komórkowy. Policjanci przekazali dokumenty i telefon właścicielowi.


11.01.


58 – letni mieszkaniec gm. Nowa Sucha kierował toyotą mając blisko promil alkoholu w organizmie i zjechał do przydrożnego rowu. Pojazd usunięto z drogi, a kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Nowej Suchej.


Policjanci zostali poinformowani o potrąconej kobiecie, która leżała przy drodze. Na miejscu ustalono, że nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego, 30-latka była kompletnie pijana. Osadzono ją w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.


12.01.


Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.


Czterej nieznani sprawcy uszkodzili ogrodzenie posesji przy ul. Licealnej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy