Kronika policyjna 13 - 19 stycznia 2020

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 13 - 19 stycznia 2020 Narkotyki, alkohol sochaczew

13 stycznia


W miejscowości Topołowa doszło do zderzenia trzech pojazdów. Z ustaleń wynika, że 39 - letni kierowca pojazdu ciężarowego marki Renault Megnum nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył pojazdu marki Opel, który z kolei uderzył Volvo. Kierujący pojazdem ciężarowym został ukarany mandatem karnym.


W rejonie szkoły muzycznej doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierujący pojazdem marki Ford nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Citroen. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. 


14 stycznia


Na ulicy Kościńskiego nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych pojazdu Nissan Almera.


15 stycznia


78-letnia mieszkanka gminy Iłów powiadomiła, że nieznana kobieta w wieku około 50 lat i prawdopodobnie narodowości romskiej, ukradła portfel z zawartością pieniędzy.


16 stycznia


Na ulicy Cisowej nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych pojazdu marki Volkswagen.


17 stycznia


W parku im. Ignacego Włodzimierza Garbolewskiego policjanci legitymowali 17-letniego ucznia jednej ze szkół średnich. Okazało się, że młodzieniec ma ponad promil alkoholu w organizmie. Został przekazany pod opiekę matki.


Nieznany sprawca zatankował prawie 60 litrów paliwa i odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Janowie.


18 stycznia


Kierowca pojazdu marki Fiat Ducato miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela, a policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Kawęczynie.


Policjanci ruchu drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Mazda 626 z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli doszło na ul. 1 Maja.


19 stycznia


Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 48-letniego obywatela Ukrainy, który miał prawie 1,5 promila i kierował pojazdem osobowym. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, a pojazd odholowano na parking depozytowy. Do kontroli drogowej doszło na ul. Warszawskiej.


Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że jej sąsiad potłukł jej porcelanę. Do zdarzenia doszło na ul. Grunwaldzkiej.KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy