Kronika policyjna 20 - 24 stycznia 2020 r.

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 20 - 24 stycznia 2020 r. Wypadki sochaczew

20 stycznia

W miejscowości Kożuszki – Parcel doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem Toyota Yaris wjechała na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła nadawanego przez sygnalizator i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Toyota Corolla. Trwa ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Policjanci nałożyli mandat karny na kobietę, która została przyłapana na kradzieży sklepowej. Do interwencji doszło na ul. Piłsudskiego.

21 stycznia

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki BMW z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ul. Traugutta.

 Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu telewizor z mieszkania. Do zdarzenia doszło na ul. Kościńskiego.

22 stycznia

Mieszkaniec powiatu żyrardowskiego uderzył w sarnę, która wbiegła wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Fiat Panda. Do kolizji doszło w Elżbietowie.

73 – letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował motorowerem pomimo czynnego sądowego zakazu kierowania pojazdami. Do kontroli drogowej doszło w Janowie.

23 stycznia

Mieszkanka Sochaczewa kupiła szczotkę do włosów znanej firmy, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

Zaginął Piotr Pietrzak! Mieszkaniec gminy Sochaczew ma 31 lat, około 185 cm wzrostu, krótkie włosy, niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w granatowe spodnie bojówki, granatową kurtkę i czarne buty. Osoby, które widziały mężczyznę lub mają wiedzę na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie.

24 stycznia

Kierujący pojazdem Smart nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Do zdarzenia doszło w Wikcinku.


KPP Sochaczew 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy