Kronika policyjna 24 - 26 stycznia 2020 r.

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 24 - 26 stycznia 2020 r. Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew


24 stycznia 


Nieznany mężczyzna jadący rowerem wyrwał torebkę 64 – letniej mieszkance Sochaczewa i odjechał. Kobieta straciła pieniądze, dokumenty i telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.


25 stycznia 


30 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Volkswagen Golf znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło na ul. Długiej.


Kierujący pojazdem marki Volvo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył auta marki Hyundai. Do kolizji doszło na Al. 600 – lecia.


26 stycznia 


Policjanci zostali wezwani do jednego z marketów przy Al. 600 – lecia w związku z kradzieżą sklepową. Okazało się, że sprawca wykroczenia to 34 – letni mieszkaniec Sochaczewa poszukiwany na podstawie zarządzenia sądu w celu odbycia zastępczej kary aresztu.


19 – letnia mieszkanka gminy Iłów kierująca pojazdem marki Honda zderzyła się lusterkami z Audi kierowanym przez 43 – letniego mieszkańca gminy Sochaczew. Do zdarzenia doszło w miejscowości Stegna.KPP Sochaczew


zdj. poglądowe 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy