Kronika policyjna 27 stycznia - 2 lutego 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 27 stycznia - 2 lutego 2020 roku Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

27 stycznia

Pracownicy sklepu ujęli sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło w miejscowości Czerwona – Parcel.


28 stycznia

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego zgłosił, że kupił za pośrednictwem portalu sprzedażowego pustaki o wartości ponad 3,5 tys. złotych i do tej pory nie otrzymał zamówionego towaru.

Kierujący pojazdem marki Daewoo Lanos nie dostosował prędkości i uderzył w słup. Do kolizji doszło miejscowości Teresin – Gaj.


29 stycznia

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Volkswagen T4 skąd ukradł pieniądze i kilkanaście litrów paliwa. Do przestępstwa doszło w Kuznocinie.

Mieszkaniec gminy Brochów zgłosił, że za pośrednictwem portalu społecznościowego kupił szlifierkę kątową i pomimo wpłaty nie otrzymał zamówionego towaru.


30 stycznia

34 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierujący Audi doprowadził do zderzenia z dwoma pojazdami osobowymi. Do kolizji doszło na ul. Piłsudskiego.

Ochrona jednego z marketów mieszczących się przy Al. 600 – lecia ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny.


31 stycznia

Na ulicy Targowej doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Z wstępnych ustaleń wynika, że 72 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem marki Opel Corsa uderzył w tył zaparkowanej naczepy. Mężczyzna zmarł pomimo podjętej akcji reanimacyjnej. Na miejscu pracowali policjanci, a także prokurator i biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Twa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Kilku mieszkańców powiatu sochaczewskiego odebrało telefon od oszustów podających się za policjantów, którzy próbowali nakłonić seniorów do wypłaty pieniędzy. Tym razem nikt nie dał się oszukać.


1 lutego

Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Sochaczewa, którzy posiadał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Teraz będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Nieznany sprawca uszkodził lusterko w pojeździe marki Ford Ka, który był zaparkowany przy ul. Dywizjonu 303.


2 lutego

Policjanci nałożyli mandat karny na 26 – letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Saab nie posiadając do tego uprawnień. Do kontroli drogowej doszło na ul. 1 Maja.

Nieznany sprawca wybił szybę w pojeździe marki Volkswagen Caddy, który był zaparkowany na ul. Żeromskiego.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy