Kronika policyjna 3 - 6 lutego 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 3 - 6 lutego 2020 roku Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

3 lutego


Mieszkanka gminy Sochaczew zgłosiła, że zrobiła zakupy o wartości kilkuset złotych w jednym ze sklepów internetowych i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymała zamówionego towaru.


Policjanci z Teresina zatrzymali 50 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Pawłowicach.


4 lutego


Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca przywłaszczył jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


19 – letni kierowca lexusa nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w drzewo. Do kolizji doszło na ul. Piłsudskiego.


5 lutego


Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który jadąc ul. Chopina przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h.


Mieszkaniec gminy Sochaczew chciał ominąć sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię. Kierowca fiata fiorino stracił panowanie nad autem, zjechał z jezdni i dachował. Do zdarzenia doszło w miejscowości Nowy Kozłów Pierwszy.


6 lutego


Policjanci wydziału prewencji kontrolowali pojazd marki Volkswagen Polo. W trakcie wykonywanych czynności znaleźli torebkę z amfetaminą u 30 -letniego pasażera auta. Do zdarzenia doszło na ul. Północnej.


Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił, że dwaj nieznani mężczyźni usiłowali ukraść mu telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Głowackiego.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy