Kronika policyjna 7 - 9 lutego 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 7 - 9 lutego 2020 roku Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

7 lutego


Policjanci z SPPP w Płocku pełniący służbę na terenie Sochaczewa, zatrzymali 57-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania sochaczewianina doszło na ul. Pokoju.


Policjanci zatrzymali 47 – letniego mężczyznę, który kierował pojazdem marki Opel Vectra znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. Traugutta.


8 lutego


Mieszkaniec gminy Iłów kierował pojazdem marki Opel Corsa znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło na ul. Staszica.


Mieszkanka gminy Rybno zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło w pociągu relacji Warszawa – Sochaczew.


9 lutego


Policjanci zostali poinformowani, że nieznani sprawcy ukradli metalowy boks dla psów oraz narzędzia ogrodnicze. Do zdarzenia doszło w Brakach.


Policjanci zatrzymali prawo jazdy 26 – letniemu mieszkańcowi Sochaczewa, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy