Kronika policyjna 10 - 16 lutego 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 10 - 16 lutego 2020 roku Narkotyki, alkohol sochaczew

10 lutego

Kierowca Volvo nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z lexusem. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Paprotni.

Dzielnicowi z Nowej Suchej zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w Wikcinku.


11 lutego 

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował nissanem, pomimo cofniętych uprawnień. Auto, które nie miało aktualnych badań technicznych, został odholowane na parking depozytowy na koszt właściciela. Do kontroli doszło na ul. Rozlazłowskiej.

Do kilku mieszkańców Sochaczewa dzwoniła kobieta, która podawała się za ich córkę i poinformowała, że potrzebuje pieniędzy. Nikt nie dał się oszukać.


12 lutego 

31 – letni mężczyzna kierował pojazdem marki Audi A4 znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile. Kierowca trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca włamał się na konto portalu społecznościowego i do skrzynki pocztowej mieszkanki Sochaczewa.


13 lutego 

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Opel pomimo sądowego zakazu. Do kontroli doszło na ul. Kościńskiego

Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali 44 – letniego mieszkańca gminy Iłów poszukiwanego na podstawie zarządzenia wydanego przez sochaczewski sąd w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Brochowie.


14 lutego

24 – letni kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z pojazdem marki Lublin. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Piaskach Duchownych.

37 – letni mężczyzna kierował pojazdem marki Opel Astra znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Do kontroli doszło w Nowym Kozłowie Pierwszym.


15 lutego

38 – letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem marki Nissan Micra znajdując się w stanie po użyciu alkoholu oraz pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ul. Lubiejewskiej.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Toyota Avensis zaparkowanego w Kaźmierowie.


16 lutego 

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 21 – letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował volkswagenem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że kierowca miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło na ul. Targowej.

Policjanci wydali dyspozycję usunięcia z drogi pojazdu marki Skoda, którego kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszogrodzkiej.


KPP Sochaczew
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy