Kronika policyjna - zatrzymania za narkotyki, pijani kierowcy i wykroczenia drogowe

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna - zatrzymania za narkotyki, pijani kierowcy i wykroczenia drogowe Komunikaty sochaczew

17.02.

Patrol prewencji zatrzymał 36 – letniego mężczyznę, który miał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Do zdarzenia doszło w Żukowie.


32 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Volkswagen Passat i uderzył w słup. Badanie wykazało, że kierowca miał ponad 1,3 promila. Do zdarzenia doszło na ul. Zamiejskiej.


18.02.


Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Opel Astra, który był zaparkowany przed posesją w Plecewicach.


Policjanci zatrzymali 50 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego wydanego przez skierniewicki sąd. Do zatrzymania doszło w Erminowie.


19.02.


Do mieszkanki Sochaczewa zadzwonił mężczyzna, który podając się za policjanta próbował wyłudzić od niej pieniądze. Kolejny raz apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.


Mieszkanka gminy Brochów zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł z jej domu złotą biżuterię. Do zdarzenia doszło w Śladowie.


20.02.


Pracownica jednej z drogerii zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł dwa flakony markowych perfum o wartości kilkuset złotych.


W Topołowej doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kobieta jadąca pojazdem marki Hyundai nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do czołowego zderzenia z fordem focusem. Do szpitala przewieziono oboje kierowców i pasażera forda.


21.02.


Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.


Mieszkaniec Skierniewic najechał mercedesem i uszkodził zaporę kolejową. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Nowej Suchej.


22.02.


Około 5.15 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy. Z ustaleń policjantów wynika, że 42 – letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Seat Leon nie dostosował prędkości do warunków na drodze i zjechał do rowu. Kierowca został przewieziony do szpitala. Badanie wykazało, że miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Aleksandrowie.


Policjanci zatrzymali 28 – letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie torebkę z amfetaminą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


23.02.


33 – letni mężczyzna kierujący volkswagenem zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Został przewieziony do szpitala. Do kolizji doszło w Lisicach.


Mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem marki Peugeot 607 potrącił na przejściu dla pieszych 56 – letniego mężczyznę. Pieszy trafił do szpitala w Sochaczewie. Do wypadku doszło na Al. 600 – lecia.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy