Kronika policyjna 24 lutego-1 marca 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 24 lutego-1 marca 2020 roku  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

24 lutego


Kierująca peugeotem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadziła do kolizji z matizem. Do stłuczki doszło na ul. Warszawskiej.


Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Za popełnione wykroczenie nałożyli mandat karny. Do kradzieży doszło na ul. Warszawskiej.


25 lutego


Nieznany sprawca ukradł około 550 litrów paliwa z ciągnika siodłowego oraz dwa akumulatory. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.


Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z fiatem, a następnie odjechał z miejsca. Do zdarzenia doszło na ul. Sochaczewskiego.


26 lutego


Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zabezpieczyli prawie 4,5 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Do zdarzenia doszło w Teresinie.


Nieznany sprawca ukradł kasetkę z pieniędzmi i biżuterią. Do kradzieży doszło w Teresinie.


27 lutego


Mieszkanka gminy Nowa Sucha zgłosiła, że nieznany sprawca, który poruszał się na rowerze, ukradł jej torebkę z zawartością pieniędzy, dokumentów i telefonu, którą miała w koszyku swojego jednośladu. Do zdarzenia doszło na Inżynierskiej.


Kierujący pojazdem marki Toyota podczas cofania potrącił 74 – latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło na ul. Batorego.


28 lutego


Policjanci z Rewiru Dzielnicowych zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Czerwonce – Parcel.


Mieszkanka powiatu sochaczewskiego powiadomiła, że dostała sms z informacją o konieczności dopłaty kilkudziesięciu złotych do paczki. Kiedy zleciła przelew okazało się, że z jej konta zniknęło kilka tysięcy złotych.


29 lutego


Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca włamali się do domu przy ul. Rozlazłowskiej, skąd ukradli dwa laptopy, ale także firany i zasłony.


31 – letni mieszkaniec gminy Rybno kierował volkswagenem golfem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu, a także pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.


1 marca


Kierownik pociągu powiadomił, że w jednym z przedziałów podróżuje mężczyzna znajdujący się w stanie upojenia alkoholowego. Policjanci doprowadzili 37 – latka do sochaczewskiej komendy i osadzili w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.


Policjanci zostali powiadomieni, że z jednego z mieszkań dobiega bardzo głośna muzyka. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.KPP Sochaczew 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy