Kronika policyjna 9 - 15 marca 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 9 - 15 marca 2020 roku Narkotyki, alkohol sochaczew

9 marca 


Policjanci zatrzymali 52 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. Kosińskiego.


Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem marki Volvo zaparkowanym na Al. 600 – lecia.


10 marca 


Policjanci wydali dyspozycję holowania pojazdu marki Renault, którego kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło w Witkowicach. Na sprawcę nałożono mandat karny.


Kierujący pojazdem marki Hyundai nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu,  doprowadził do zderzenia z BMW, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Warszawskiej.


11 marca 


Policjanci zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy zerwali kłódkę zabezpieczającą i ukradli 100 butli gazowych. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.


35 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Corsa nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny, a auto odholowano na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na ul. Kusocińskiego.


12 marca


Mieszkaniec gminy Rybno powiadomił, że nieznany sprawca ukradł mu portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartami płatniczymi. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.


Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 41 – letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Do zdarzenia doszło na ul. Lotników.


13 marca


Policjanci dostali informację, że kobieta pod wpływem alkoholu zajmuje się nieletnimi dziećmi. Na miejscu okazało się, że mieszkanka gminy Sochaczew miała ponad 3,2 promile i miała pod opieką troje nieletnich dzieci. Kobietę przewieziono do szpitala, a małoletnich przekazano pod opiekę trzeźwego członka rodziny. Do zdarzenia doszło w Mokasie.


Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu Volkswagen Polo zaparkowanego na ul. Grunwaldzkiej.


14 marca


38 – letni mężczyzna kierował pojazdem marki Opel Vectra mając ponad 1,7 promila. Kierowca został zatrzymany, a auto odholowane. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.


Nieznany sprawca ukradł 7 opon dla pojazdów ciężarowych. Do przestępstwa doszło w miejscowości Kożuszki – Parcel.


15 marca


Policjanci dostali zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna nie chce opuścić stacji paliw w gminie Młodzieszyn. Mundurowi dowieźli go do miejsca zamieszkania.
KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy