Kronika policyjna 30 marca - 5 kwietnia 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 30 marca - 5 kwietnia 2020 roku Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

30 marca 

Mieszkaniec powiatu skierniewickiego powiadomił, że nieznany sprawca ukradł przyczepkę lekką z terenu nieogrodzonej posesji. Do zdarzenia doszło w Konstantynowie.

Policjanci dostali zgłoszenie, że kierowca pojazdu marki Opel Vectra zatankował paliwo na stacji paliw w Andrzejowie Duranowskim i odjechał nie uiszczając opłaty.

31 marca 

Policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, której sprawcą był nietrzeźwy mieszkaniec miasta. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

1 kwietnia

Policjanci zostali poinformowani, że na ul. Gawłowskiej leży starszy mężczyzna. Mundurowi doprowadzili nietrzeźwego do miejsca zamieszkania.

Kierujący pojazdem marki Opel Astra doprowadził do kolizji ze skodą. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia drogowego doszło na ul. Warszawskiej.

2 kwietnia

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn ujawnił na polu niewybuch z czasów II wojny światowej. Policjanci zabezpieczyli miejsce znalezienia pocisku do czasu przyjazdu żołnierzy. Do zdarzenia doszło w Brochowie.

Policjanci dostali zgłoszenie, że trzech mężczyzn spożywa alkohol na ul. Kopernika. Mundurowi nałożyli na nich mandaty karne.

3 kwietnia

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną pojazdu marki Honda.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca wszedł w posiadanie karty bankomatowej i wykonał nią kilka transakcji.

4 kwietnia

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego zgłosił, że podczas pobytu w Warszawie, nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy i saszetkę z dokumentami z otwartego pojazdu marki Mitsubishi.

Mieszkaniec Sochaczewa podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do kolizji z citroenem, który następnie uderzył w hondę. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na Senatorskiej.

5 kwietnia 

Na Al. 600 – lecia policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Toyota z powodu braku aktualnych badań technicznych.

Nieznany sprawca włamał się do garażu przy ul. mjra H. Sucharskiego i ukradł elektronarzędzia. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy