Kronika policyjna 6 - 13 kwietnia 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 6 - 13 kwietnia 2020 roku Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

6 kwietnia


Mieszkanka Nieborowa jadąca renault nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z Hondą. Do zdarzenia drogowego doszło na al. 600-lecia. Na sprawcę nałożono mandat karny.


Policjanci RPI zatrzymali na gorącym uczynku trzy osoby podczas usiłowania kradzieży europalet i metalowych elementów. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.


7 kwietnia


Policjanci zatrzymali 34- latka podejrzanego o kradzież ekogroszku i cementu. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.


Kierująca pojazdem marki Skoda Fabia nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Jeep. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w miejscowości Teresin- Gaj.


8 kwietnia


Mieszkanka Teresina zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel z koszyka zawieszonego na rowerze. Do zdarzenia doszło w Teresinie na ul. Kaskiej.


Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony na parkingu przy Placu św. Dominika.


9 kwietnia


Kierujący pojazdem marki Iveco podczas cofania doprowadził do kolizji z Peugeot. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.


Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Audi. Do zdarzenia doszło w miejscowości Czerwonka Parcel.


10 kwietnia


W Nowym Kamionie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierowca opla novano zjechał na przeciwny pas ruchu, aby wykonać manewr wyprzedzania, lecz nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył motocykla marki Yamaha, którego kierowca wykonywał taki sam manewr. Motocyklista trafił do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.


Policjanci dostali zgłoszenie o leżącym mężczyźnie na ul. Długiej. Sochaczewianin został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.


11 kwietnia


Mieszkanka gminy Rybno powiadomiła, że nieznani sprawcy ukradli 55 mb stalowej siatki ogrodzeniowej. Do zdarzenia doszło w miejscowości Złota.


Kierowca Audi zatankował paliwo za kilkaset złotych, a następnie odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Nowym Kozłowie Pierwszym.


12 kwietnia


Policjanci zostali poinformowani, że z grobu bliskich zgłaszającego został ukradziony stroik, który został znaleziony na innym nagrobku. Do zdarzenia doszło w Brochowie.


Mieszkaniec gminy Brochów poinformował o pożarze niezamieszkałego budynku w Famułkach Brochowskich.


13 kwietnia


W jednym z domów w gminie Sochaczew doszło do awantury. Mundurowi zatrzymali nietrzeźwego sprawcę interwencji i osadzili go w policyjnym areszcie.


Nieznany sprawca uszkodził panel sterujący w myjni samochodowej. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Teresin. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy