Kronika policyjna 13-19 kwietnia 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 13-19 kwietnia 2020 roku  Narkotyki, alkohol sochaczew

13 kwietnia

Na terenie gminy Teresin nieznany sprawca dokonał uszkodzenia panelu sterującego w myjni samochodowej.


14 kwietnia

W jednym ze sklepów na terenie Sochaczewa nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z dokumentami na szkodę 21- letniej mieszkanki Teresina.


15 kwietnia

W gminie Teresin nieznani sprawcy z terenu ogrodzonej posesji dokonali kradzieży myjki ciśnieniowej, radia i kompresora na szkodę 38- letniego mieszkańca gminy Teresin.


16 kwietnia

W miejscowości Teresin policjanci zatrzymali obywatela Ukrainy, który kierował pojazdem marki Peugeot mając 2 promile alkoholu w organizmie.

W miejscowości Przęsławice nieznany sprawca z otwartego samochodu dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów na szkodę 26- letniej mieszkanki gminy Brochów.


17 kwietnia

W miejscowości Żdżarów nieznany sprawca z nieogrodzonej posesji dokonał kradzieży maszyny do rozdrabniania gałęzi na szkodę 43-letniego mieszkańca Sochaczewa.

W miejscowości Janów policjanci zatrzymali 24-letniego cudzoziemca, który kierował pojazdem marki Opel mając 2,5 promila alkoholu w organizmie.


19 kwietnia

W Sochaczewie na ul. 15 Sierpnia policjanci zatrzymali 57-letnią mieszkankę Sochaczewa, która kierowała pojazdem marki Opel mając 2,5 promila alkoholu w organizmie.
KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy