Kronika policyjna 20-26 kwietnia 2020 roku

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 20-26 kwietnia 2020 roku   Narkotyki, alkohol sochaczew

20 kwietnia 

57 – letnia mieszkanka Sochaczewa kierowała pojazdem marki Opel Corsa znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.


Mieszkanka powiatu płockiego kierująca pojazdem marki Audi, na łuku drogi straciła panowanie nad autem i zjechała w pole. Do zdarzenia doszło w Rozlazłowie.


21 kwietnia 

Kierująca pojazdem marki Renault Modus doprowadziła do kolizji z oplem corsa. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Iłowie.


Nieznany sprawca ukradł portfel z zawartością dokumentów, pieniędzy i karty płatniczej, którą próbowano wykonać nieautoryzowaną transakcję. Do zdarzenia doszło na ul. Chodakowskiej.


22 kwietnia 

Kierujący pojazdem marki Iveco doprowadził do kolizji z volkswagenem i fordem. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki – Parcela.


Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że za pośrednictwem portalu społecznościowego kupił deskorolkę, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.


23 kwietnia 

22 – letnia pracownica magazynu ukradła kosmetyki o wartości kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło w Teresinie.


Kierujący pojazdem marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z motocyklem marki Yamaha. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.


24 kwietnia 

Ochrona sklepu ujęła kobietę, która ukradła olejki zapachowe. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do interwencji doszło na Al. 600 – lecia.


60 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Kia znajdując się w stanie nietrzeźwości i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Mitsubishi. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad dwa promile. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.


25 kwietnia 

36 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 1.5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania pojazdu doszło w Żdżarowie.


Kierowca Audi niewłaściwie zabezpieczył samochód, który stoczył się i uderzył w volkswagena. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.


26 kwietnia 

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Audi A3 zaparkowanego na ul. Sienkiewicza.


Mieszkanka Warszawy powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel z zawartością pieniędzy, dokumentów i karty płatniczej. Do zdarzenia doszło na ul. Batalionów Chłopskich.
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

linulinu
0
W skrócie: misto pijaków i złodzei... (2020-04-27 09:37)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy