Kronika policyjna 11-17 maja 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 11-17 maja 2020 roku  Narkotyki, alkohol sochaczew

11 maja 

Kierujący pojazdem marki Opel Astra stracił panowanie nad autem i wjechał w pole. Do zdarzenia doszło w Bielicach.


12 maja

Nieznany sprawca ukradł z terenu budowy kabel i impregnat do zabezpieczania fundamentów. Do włamania doszło w miejscowości Seroki – Wieś.

Nieznany sprawca włamał się do mieszkania przy ulicy Warszawskiej i ukradł biżuterię oraz odzież.


13 maja 

Policjanci dostali zgłoszenie o nieletniej, która została przyłapana na kradzieży kosmetyków. 13-latka została przekazana pod opiekę matki. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Policjanci zostali powiadomieni, że mieszkaniec gminy Teresin wysłał kod BLIK osobie, która podszyła się pod jego kolegę. Mężczyzna stracił 1000 złotych.


14 maja

Policjanci dostali informację, że nietrzeźwa matka ma pod swoją opieką małe dziecko. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Mieszkanka Sochaczewa miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. 3,5 – letnie dziecko trafiło pod opiekę członka rodziny. Do interwencji doszło na Al. 600–lecia.

Kierująca pojazdem marki Citroen C3 nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z oplem. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Juliopolu.


15 maja

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył limit 24 punktów karnych. Do zdarzenia doszło w miejscowości Maszna.

Policjanci dostali zgłoszenie, że na Al. 600–lecia leży pijany mężczyzna. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.


16 maja

Nietrzeźwy mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że stracił portfel z pieniędzmi podczas libacji alkoholowej z nieznajomymi osobami. Do zdarzenie doszło przy Pasażu Duplickiego.

Policjanci dostali zgłoszenie, że kierowca BMW zatankował paliwo i odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.


17 maja

Mieszkaniec powiatu skierniewickiego stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Na sprawce wykroczenia nałożono mandat karny. Do kontroli doszło w Nowej Suchej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy