Zaloguj się do konta

Kronika policyjna 25-31 maja 2020 roku

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie
2020-06-01
Kradzieże, oszustwa, korupcja

25 maja 


Policjanci zostali poinformowani o kradzieży 80 mb metalowej siatki ogrodzeniowej. Do zdarzenia doszło w miejscowości Teresin – Gaj.


Kierujący pojazdem marki Scania nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał z drogi i przewrócił zestaw. Na kierowcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Młodzieszynie na DK50.


26 maja 


Kierująca pojazdem marki Audi doprowadziła do kolizji z volkswagenem i oplem.  Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Żukowie.


Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 28 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło na ul. Lipowej.


27 maja 


Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił, że kupił przez internet telefon komórkowy i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.


Policjanci znaleźli podczas kontroli pojazdu marki Volvo znaleźli dwie torebki z białym proszkiem. Zatrzymano 29 – letniego mężczyznę, którego doprowadzili do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Zamkowej.


28 maja


Policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z marketów ujęto sprawcę kradzieży sprzętu elektronicznego. Policjanci nałożyli na niego mandat karny. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


Policjanci dostali zgłoszenie, że kobieta będąca pod wpływem alkoholu zajmuje się dziećmi. Na miejscu ustalono, że zarówno matka, jak i ojciec są nietrzeźwi. Troje małoletnich dzieci przekazano pod opiekę trzeźwego członka rodziny. Do interwencji doszło w Rokotowie.


29 maja


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma 0,7 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.


Kierowca mercedesa podczas cofania doprowadził do kolizji z hondą. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.


30 maja


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę daewoo lanosa, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Mistrzewicach.


Mieszkanka Sochaczewa powiadomił, że nieznany sprawca włamał się do mieszkania i ukradł biżuterię. Do zdarzenia doszło na ul. Wojska Polskiego.


31 maja


Nieznany sprawca rozpylił farbę przez szczelinę w blaszanym garażu i uszkodził zaparkowanego citroena. Do zdarzenia doszło na ul. Topolowej.                                                                          


Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z volkswagenem. Do zdarzenia doszło w miejscowości Granice.                                                                                                      

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc