Kronika policyjna 22 - 28 czerwca 2020 roku

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 22 - 28 czerwca 2020 roku  Wypadki sochaczew

22 czerwca 

Mieszkaniec gminy Teresin powiadomił, że nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

Policjanci zostali poinformowani, że nieznany sprawca włamał się na konto pocztowe i uzyskał dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonych.


23 czerwca 

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł rower marki GIANT z klatki bloku przy ul. Żwirki i Wigury.

53 – letni mieszkaniec gminy Rybno kierował pojazdem marki Volkswagen Passat mając ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Józinie.


24 czerwca 

Policjanci dostali zgłoszenie, że ochrona sklepu mieszczącego się przy Al. 600 – lecia, ujęła sprawcę kradzieży sklepowej. Mundurowi przeprowadzili wobec niej postępowanie mandatowe.

W Sochaczewie – wsi kierowca ciągnika siodłowego marki Volvo doprowadził do kolizji toyotą. Na kierowcę nałożono mandat karny gotówkowy.


25 czerwca

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznani sprawcy, którzy podawali się za hydraulików, weszli do mieszkania skąd ukradli kilka tysięcy złotych i biżuterię. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca doprowadził do kolizji z seatem ibizą i odjechał z miejsca zdarzenia. Do stłuczki doszło na ul. Warszawskiej.


26 czerwca 

W Jeżówce doszło do zderzenia scanii z volkswagenem golfem. Kierowca pojazdu osobowego został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Grodzisku Maz. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Nieznany sprawca włamał się na posesję w miejscowości Seroki – Wieś i ukradł akumulator o wartości kilkuset złotych.


27 czerwca

17 – latek powiadomił, że nieznany sprawca przeciął linkę zabezpieczającą i ukradł rower. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

Policjanci zatrzymali 59 – letniego mieszkańca gm. Teresin poszukiwanego w celu odbycia kary zastępczej aresztu. Do zatrzymania doszło w Starej Piasecznicy.


28 czerwca 

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę, który miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

Kierowca chevroleta doprowadził do kolizji z toyotą auris. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Sarnowie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy