Kronika z weekendu

13.08.2010r.

W Giżycach policjanci zatrzymali pijanego kierowcę auta osobowego. Zbigniew S. lat 41 miał przeszło 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nieznany sprawca z niezamkniętego Fiata Ducato zaparkowanego na ul. Żeromskiego przed sklepem nocnym dokonał kradzieży telefonu komórkowego Nokia.

Około godz. 18.00 w miejscowości Giżycki doszło do wypadku drogowego. Kierujący Hondą Akord 28-letni mężczyzna potrącił 14-letnią rowerzystę, która z bocznej drogi wyjechała prosto pod auto. Dziewczynka trafiła do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała.

14.08.2010r.

Około godz. 16.00 w miejscowości Uderz gm. Iłów mężczyzna kierujący Oplem Vectra z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo a następnie uciekł z miejsca zdarzenia pozostawiając w pojeździe podróżujących z nim dwóch mężczyzn. Jeden z nich z wielonarządowymi obrażeniami ciała śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Płocku.

Tego dnia doszło do jeszcze jednego wypadku drogowego tym razem w Janowie gm. Młodzieszyn. Kierujący Peugeotem Jakub Z. lat 32 jadąc od strony Młodzieszyna w kierunku ronda w Ruszkach zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Hondą Acort.. Jadący za Hondą pojazdem marki Peugeot mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia zjechał do rowu. Do szpitala trafiło pięć osób z ogólnymi obrażeniami ciała.


15.08.2010r.

Na początku sierpnia złodzieje włamali się do budynku mieszkalnego na ul. Szajnowicza i dokonali kradzieży pompy wodnej, grzejników, panelu prysznicowego oraz innych przedmiotów codziennego użytku. Trwa ustalanie sprawców przestępstwa.

16.08.2010r.

W nocy nieznany sprawca włamał się do jednego z kiosków przy Al. 600-lecia i dokonał kradzieży papierosów różnych marek oraz pieniędzy.

Również w nocy złodzieje na Osiedlu Kolejowym ukradli 85 metrowy przewód telekomunikacyjny.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy