Krzysztof Bieńkowski kandydat do Sejmu RP

Zdjęcia i foto: Krzysztof Bieńkowski kandydat do Sejmu RP Partie polityczne sochaczew

Szanowni Mieszkańcy Sochaczewa i Powiatu Sochaczewskiego,


   Nazywam się Krzysztof Bieńkowski i jestem kandydatem do Sejmu RP z listy KW Prawo i Sprawiedliwość. Mam 39 lat, od kilku już kadencji jestem samorządowcem, a obecnie starostą. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Mam żonę i czterech synów. Znam więc bardzo dobrze problemy lokalne i problemy zwykłych ludzi. Dlatego chciałbym choć częściowo im zaradzić pracując dla Was w Sejmie. 


   Ważnym tematem wydaje mi się przebudowa i naprawa zniszczonych dróg lokalnych, szczególnie gminnych, ale także powiatowych. Sam obecnie realizuję w samorządzie kilka takich projektów i wiem, jak istotna jest właściwa infrastruktura drogowa. Chodzi przecież o codzienne bezpieczeństwo nas wszystkich poruszających się samochodami, rowerami lub pieszo po tych drogach. Ich fatalny stan trzeba stale poprawiać. Będę zabiegał o zwiększenie środków na Fundusz Dróg Samorządowych i skierowanie tych środków tam gdzie potrzeby są najpilniejsze i największe. Zasługujemy na dobre, równe i bezpieczne drogi. Skorzysta też na tym nasza gospodarka lokalna i pozwoli to również na rozwój transportu autobusowego.


   Bardzo ważną sprawą dla nas wszystkich jest ochrona zdrowia i sytuacja szpitala powiatowego w Sochaczewie. Pojawiające się problemy mają swoje źródło w niewłaściwym finansowaniu i co za tym idzie problemach kadrowych. Trzeba to uzdrowić w najbliższej kadencji. Opowiadam się za przesunięciem środków przeznaczonych na służbę zdrowia w kierunku szpitali powiatowych. Wówczas szpital w Sochaczewie odżyje i zacznie lepiej funkcjonować. Jako starosta przyglądam się z niepokojem jak wielkie miasta konsumują ogromne środki na swoje lecznice. A co ze szpitalami, gdzie pacjent ma najbliżej i gdzie tych pacjentów leczy się najwięcej? Musimy w nowym sejmie to zmienić. Możemy to zrobić razem jeśli otrzymam Państwa zaufanie i głos. Potrafię o to zadbać nie tylko ze względu na moje doświadczenie zawodowe, ale również wykształcenie - ukończyłem studia z zakresu zarządzania w służbie zdrowia.


   Koszt życia stale rosną. Coraz więcej wydajemy chociażby na ogrzewanie i ciepłą wodę. Czas w Sochaczewie zadbać o ekologiczne i tanie ciepło dostarczane z nowoczesnych źródeł. Warto sięgnąć po środki unijne by dokonać termomodernizacji budynków jak również zmienić system ogrzewania. Ekologia może iść w parze z ekonomią, a Państwa rachunki za ciepło mogą przestać rosnąć. Będziemy też mogli wówczas oddychać świeżym powietrzem. W wielu miejscach się już to udaje. Teraz czas na nasz region.


   Jest wiele aspektów, którymi zajmować się będzie przyszły Poseł - Wasz reprezentant. Nie jestem omnibusem znającym się na wszystkim, ale wiem co jest ważne dla mieszkańców i mam doświadczenie w rozwiązywaniu różnorodnych problemów. Proszę Państwa o głos w tych wyborach. Będę zaszczycony będąc Waszym przedstawicielem i reprezentantem w Sejmie. Lubię pracować i zawsze daję z siebie 100 procent zaangażowania. Traktuję bowiem pracę dla innych tak, jak pracę dla swojej rodziny. Bo przecież naszym wspólnym domem jest Polska.


   Do zobaczenia przy karcie do głosowania 13 października! 

   Pozdrawiam serdecznie!

Krzysztof Bieńkowski - nr 10. na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Materiał KW Prawo i Sprawiedliwość.

 2.1
Oceń
(7 głosów)

 

Autor tego artykułu: Redakcja wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy