Krzysztof Kubik - kandydat do Rady Miejskiej - okręg nr 18, lista 25

/ 6 komentarzy
Zdjęcia i foto: Krzysztof Kubik - kandydat do Rady Miejskiej - okręg nr 18, lista 25 Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Drodzy Mieszkańcy Sochaczewa!

W niedzielę 16 listopada znów staniemy przed szansą zdecydowania o kierunku rozwoju naszego miasta. Miasta posiadającego potencjał, dobrą lokalizację i warunki do tego, żeby zapewnić nam dobre i w miarę wygodne życie.

Niestety, cel ten nie został dotychczas osiągnięty. Teraz mamy szansę o to zadbać. Jako osoba całe życie związana z Sochaczewem, miejscem mojego urodzenia i zamieszkania, chciałbym przy waszym udziale o to zawalczyć.Z wykształcenia jestem mgr inż. elektrykiem, absolwentem Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej (Podyplomowe Studia Menedżerskie). Życie zawodowe związałem z energetyką zawodową. Pracuję w PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa, gdzie w Centrali Oddziału zajmuję się realizacją najważniejszych inwestycji związanych ze stacjami i liniami wysokiego napięcia.

Ponadto mimo, że nie jestem członkiem żadnych związków zawodowych, zostałem wybrany przez załogę Centrali Oddziału do pełnienia funkcji Społecznego Inspektora Pracy.

Jestem osobą aktywną, angażującą się w inicjatywy społeczne mojej okolicy, miasta czy miejsca pracy. Nie boję się walczyć o słuszne cele służące społeczeństwu.

To ja walczyłem o mosty w Chodakowie, to ja zorganizowałem społeczną akcję dotyczącą zatrzymywania się pociągów TLK w Sochaczewie, to ja przez lata z przyjaciółmi walczyłem o asfalt na mojej ulicy. 

Wielu z Was mnie w tym wspierało, za co teraz dziękuję.

Ostatnim moim sukcesem jest uzyskanie decyzji Urzędu Miasta o zamontowaniu w połowie przyszłego roku kamery monitoringu miejskiego w okolicy przystanku „Młyn Repsz”, o co zabiegałem od 2013 roku.

Jako przyszły radny chcę pokazać, że osoba niezależna i nieuwikłana w lokalne układy, a jednocześnie słuchająca Waszych głosów i opinii, może ze swoim doświadczeniem i zaangażowaniem wspierać rozwój naszej małej ojczyzny. Jestem przeciwnikiem zatrudnianie kolejnych radnych w jednostkach samorządowych. Urząd Miasta stał się największym pracodawcą na terenie gminy. 

Czas to zmienić!

Szanowni Państwo, zapewniam Was, że żadnej Waszej sprawy nie zostawię bez odpowiedniej reakcji ze strony Urzędu Miasta. Żadna Wasza uwaga czy wniosek nie zostaną przemilczane. Osobiście zajmę się każdym Waszym problemem związanym z miastem.


NIE WŁADZA, NIE KASA, A CIĘŻKA I UCZCIWA PRACA.

POMÓŻCIE MI, A WSPÓLNIE ZMIENIMY SOCHACZEW.


Krzysztof Kubik

Porozumienie Obywatelskie Sochaczew 


 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

kacperskyykacperskyy
0
takich aktywnych dzialaczy potrzeba w radzie miasta! wiem co facet robi dla miasta - znam, popieram. (2014-11-03 09:25)
FranciszekFranciszek
0
Życzę powodzenia. (2014-11-03 09:50)
kuc300kuc300
0
Wiem ,że Pan będzie dobrze reprezentował Nas w Radzie Miasta. (2014-11-03 10:08)
IrekisIrekis
0
powodzenia !!!!!!!!!! pokaż tym pseudo społecznikom, którzy o ulicy Sadowej przypomnieli sobie przed wyborami, jak powinna wyglądać praca radnego !!!!!! (2014-11-03 10:47)
Reage77Reage77
0
Dziękuję za wsparcie i dobre słowo... :)

W moim okręgu jest naprawdę bardzo dużo pracy.
Ulica Kampinoska gdzie mieszkańcy wiele lat temu zakupili krawężniki do tej pory czekają na asfalt.
Ulice Profilowa, Zalewowa, Wczasowa czy Głogowa, gdzie zabudowa jest zwarta i bardzo gęsta powinny również w pierwszej kolejności zostać wyasfaltowane.
Ulica Podgórna to droga ważna nie tylko dla mieszkańców Sochaczewa, ale i dla Gminy Sochaczew. To ulica która w połączeniu z ul. Graniczną ma szansę w niedługim czasie stanowić ważny szlak komunikacyjny w mieście.
Inny temat to kwestia związana z zwiększeniem nacisków na Urząd Wojewódzki w celu wyremontowania ul. Chopina.

Trzeba zadbać o zwiększenie atrakcyjności naszego okręgu, przez m.in. zwiększenie liczby autobusów komunikacji miejskiej jeżdżących ul. Młynarską i co równie ważne, a obecnie może nawet ważniejsze, dostosowanie tych autobusów do potrzeb dzieciaków dojeżdżających do szkół oraz dorosłych dojeżdżających do pracy czy tak jak ja do pociągu do Warszawy czy Łowicza.
Walczę i o to od dawna, ale niestety, na razie urzędnicy są głusi na moje prośby....na razie... mam nadzieję. ;)

Wiele jest spraw. Niedługo będę o tym mógł porozmawiać bezpośrednio z mieszkańcami.

Pozdrawiam
Krzysztof Kubik (2014-11-03 15:05)
jarljarl
0
Ciekawy program.
Konkretnie, rzeczowo i realistycznie.
myślę, że Pana kandydura jest godna rozważań.
(2014-11-03 20:08)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy