Krzysztof Zanussi w Sochaczewie - Łoskot Kulturalny zaprasza

Zdjęcia i foto: Krzysztof Zanussi w Sochaczewie - Łoskot Kulturalny zaprasza Spotkania, jubileusze sochaczew

Łoskot Kulturalny to nowy cykl spotkań w Łoskot Cafe. Pierwszym gościem będzie Krzysztof Zanussi. Reżyser, producent filmowy, autor wielu publikacji książkowych oraz laureat prestiżowych nagród. 


Łoskot Cafe otwiera nasze miasto na różne formy kultury, spotkania ze znanymi osobami, możliwość rozmowy z pisarzami czy obecnie w nowym cyklu z jednym z najbardziej zasłużonych oraz znanych reżyserów naszego kraju. Krzysztof Zanussi. Wśród jego dorobku możemy odnaleźć takie tytuły jak "Imperatyw", "Brat naszego Boga", "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową". Oprócz produkcji filmowych Krzysztof Zanussi jest autorem publikacji książkowych, między innymi "Strategie życia, czyli jak zjeść ciastko i mieć ciastko", "Pora umierać. Wspomnienia, refleksje, anegdoty" czy "Rozmowy o amatorskim filmie".


Wśród wyróżnień dla reżysera znalazły się nagroda specjalna jury za film Imperatyw na MFF w Wenecji, Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, w 2016 roku tytuł Człowieka Pojednania i Pokoju czy również „Platynowe Lwy” – nagroda na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za całokształt twórczości. 


Spotkanie organizowane przez Łoskot Cafe wraz z Fundacją Żyj z pasją. 


Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia od 16 do 18.00 w Łoskot Cafe przy ulicy Traugutta 29. 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy