Kto na burmistrza? – ostatnia sonda przed wyborami

/ 57 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kto na burmistrza? – ostatnia sonda przed wyborami Wybory samorządowe 2014 sochaczew

W niedzielę 16 listopada 2014 będziemy wybierać radnych miejskich i powiatowych oraz gospodarza, który zdecyduje o najbliższej przyszłości Sochaczewa. Robiliśmy już wstępne sondy, mające wskazać, kogo najchętniej widzieliby Państwo w tej funkcji. Dziś ogłaszamy ostatnią sondę na ten temat z pełną i ostateczną listą kandydatów. 

A zatem: na którego z kandydatów na burmistrza Sochaczewa zagłosujecie 16 listopada?

 

CZUBACKI Bogumił Zbigniew, zam. Sochaczew, wiek: 66,  KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa

GAIK Przemysław Łukasz, zam. Sochaczew, wiek: 37, KWW Przyjazny Samorząd            

KOCIMSKI Tomasz, zam. Sochaczew, wiek: 37, KKW SLD Lewica Razem               

OSIECKI Piotr Krzysztof, zam. Kozłów Biskupi, wiek: 52, KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe

PAWLAK Urszula Henryka, zam. Sochaczew, wiek: 53, KWW POS

POŁEĆ Tomasz Konstanty, zam. Sochaczew, wiek: 54, KWW Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej.

 

 

Kto na burmistrza Sochaczewa?

 • Czubacki Bogumił
  8%

 • Gaik Przemysław
  19.43%

 • Kocimski Tomasz
  2.86%

 • Osiecki Piotr
  18.86%

 • Pawlak Urszula
  46.29%

 • Połeć Tomasz
  4.57%

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (4 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (57)

  matka polkamatka polka
  0
  URSZULA PAWLAK BURMISTRZEM .KOBIETY GÓRĄ !!!! (2014-11-07 17:54)
  GąsiorGąsior
  0
  Nie jestem kobietą, ale bez dwóch zdań głosuję na Urszulę Pawlak. ;-) Czas wyjść poza zarządzanie miastem z perspektywy męskiego ego, prowadzącego do nierozważnych, nieodpowiedzialnych decyzji. (2014-11-07 18:01)
  IrekisIrekis
  0
  Urszula Pawlak i wszystko jasne a co najważniejsze uczciwe i przejrzyste !!!!!!! (2014-11-07 18:37)
  matka polkamatka polka
  0
  Najlepiej jakby nie było II tury, Mój tok myślenia jest taki - to są koszty! URSZULA PAWLAK WYGRYWA W I TURZE. MUSIMY SIĘ POSTARAĆ. (2014-11-07 19:03)
  metasekwojametasekwoja
  0
  Kobiety powinny przekazać władzę kobiecie. Ale jak znam życie, kobiety głosują na mężczyzn.A może pokażemy co potrafią kobiety. Zagłosujmy więc za Urszulą Pawlak. (2014-11-07 19:19)
  GizmoGizmo
  0
  Oby nie Gaik !!!!! (2014-11-07 20:19)
  bandarbandar
  0
  metasekwoja
  - oczywiście, pokażcie co potrafią kobiety. Faceci to lubią! (2014-11-07 23:43)
  GąsiorGąsior
  0
  Faceci rządzący miastem okazali się dobrzy w zaciąganiu kredytów. (2014-11-08 00:37)
  plastekplastek
  0
  I tak będą komentarze ,że to manipulacja ta sonda. (2014-11-08 11:02)
  jagojago
  0
  Widocznie czas na kobiecy punkt widzenia i ludzie mają taką potrzebę. (2014-11-08 13:22)
  bb12bb12
  0
  sonda pokazuje, że mamy szansę na pozytywne zmiany w mieście! Pamiętajmy, żeby jednak w dniu wyborów zmobilizować znajomych i rodzinę na spacer do urny!! No chyba, że chcą głosować na facetów - to niech lepiej pooglądają tv :) MUSIMY POWTÓRZYĆ TEN WYNIK 16.11! Powodzenia Pani Ulu. (2014-11-08 17:21)
  JorikJorik
  0
  Ja też trzymam kciuki za Panią Urszulę. Może w końcu będzie normalnie. Może skończy się wojna sochaczewsko-sochaczewska, może burmistrz zamiast uprawiać medialną propagandę sukcesu, weźmie się do prawdziwej roboty. Choć jestem facetem, mam dość testosteronu w samorządzie naszego miasta. (2014-11-08 17:39)
  BiancoBianco
  0
  Kiedy czytam komentarze w stylu och i ach nareszcie będzie dobrze bo będzie rządzić kobieta, to jestem trochę przerażony. Bo to nie tak. Trzeba jeszcze dużo intelektu, zdecydowania, kompetencji, kreatywności , nie zapominając o odrobinie szczęścia, aby przemienić ten grajdołęk w nowoczesne miasto. Mam nadzieję, że Pani Urszula nie tylko powyższe zalety posiada. (2014-11-08 18:32)
  metasekwojametasekwoja
  0
  Oczywiście, że jest kobietą nie może być najważnieszym kryterium wyboru., ale jak sam napisałeś, trzeba przemienić ten grajdołek w nowoczesne miasto. Wiadome jest jedno, że jak nie będzie zmiany burmistrza to będzie to co jest. Są przesłanki, że może być lepiej.
  Rozmawiałam dziś na żywo w Chodakowie z Panią Urszulą.Odniosłam wrażenie, że jest osobą skromną, trochę nawet skrępowaną promocją swojej osoby. Ale dla mnie to jest zaleta. To wyćwiczone przed lustrem gadanie wg wszelkich poradników na ten temat, dla mnie nie jest wiarygodne.Na dodatek kabdydatka prezentuje się tak samo jak na bilbordach, czyli ładnie.
  (2014-11-08 18:51)
  dominika80dominika80
  0
  Oj, niestety, ale pani Ula nie ma specjalnych predyspozycji do rządzenia. Pokazała to w sochaczewskiej PO. kiedy dała się wymanewrować z funkcji przewodniczącej. Bycie kobietą nie oznacza mandatu do bycia u steru władzy. Do tego potrzeba nieco więcej, niż trzęsącego się głosiku i blond fryzurki. Ale jest pewien postęp. fryzurka mniej przypomina ostatnio tę noszoną przez żelazną Julię. (2014-11-08 20:06)
  GąsiorGąsior
  0
  Widać, że znana wszystkim osoba, która utworzyła na portalu milion nicków, straciła coś entuzjazm, bo takie nijakie te wpisy. (2014-11-08 20:27)
  metasekwojametasekwoja
  0
  A czy blond fryzurka przeszkadza w rządzeniu? Tembr głosu to też raczej w innej konkurencji się liczy. A fryzurkę to rzadko która kobieta ma żelazną przez całe życie.
  A może ktoś zazdrości kandydatce urody?. A może ktoś lubi tylko czerwone włosy?
  Sa i takie kandydatki, do wyboru do koloru.

  (2014-11-08 20:30)
  nitronitro
  0
  Pani Dominika80 a co kolor włosów i fryzura ma do wiedzy i kompetencji, mamy ciemnowłosego i z mocnym głosem Burmistrza i co nam zaoferował, długi, brak rozsądnie zaplanowanych inwestycji, wszystko robione byle jak, byle szybko,
  byle zdążyć przeciąć wstęgę. (2014-11-08 21:45)
  matka polkamatka polka
  0
  Pani Dominiko przemawia przez Panią zazdrość. Nie należy bezmyślnie niszczyć dobra. Pani wpis świadczy o tym że nie zna Pani osobowości, kompetencji, fachowości i umiejętności dobierania sobie ludzi do współpracy przez Panią Urszulę Pawlak.Wszystkie atuty jakie posiada Stowarzyszenie Porozumienie Obywatelskie na czele z Urszulą Pawlak pozwalają na bardzo duże poparcie wyborców. (2014-11-09 12:20)
  Reage77Reage77
  0
  Swój głos oddaję na Urszulę Pawlak. Moi najbliżsi również...:) (2014-11-09 18:33)
  NovJanNovJan
  0
  "Nie należy bezmyślnie niszczyć dobra. Pani wpis świadczy o tym że nie zna Pani osobowości, kompetencji, fachowości i umiejętności dobierania sobie ludzi do współpracy przez Panią Urszulę Pawlak"

  to napisz proszę co Ci ludzie(kandydaci z tego stowarzyszenia) zrobili społecznego dla naszego miasta?
  czy póki co obiecują czy mają już coś społecznego na koncie?
  Wymień proszę ich zasługi z nazwiska i co dokładnie zrobili - pomoże to wszystkim w dokonaniu wyboru przy urnie.
  ja znam tylko jedną taką osobę(z tego stowarzyszenia) która cokolwiek robiła - Reage77 - kojarzę go z forum -wiem ze bardzo angażował się sprawy związane z PKP - chodziło o przywrócenie niektórych połączeń oraz był aktywny w sprawach związanych z SP7- a inni - zrobili cokolwiek bezinteresownie?
  wymień kilka ich zasług bo ja na te chwile to dla mnie są na również z innymi bo tylko obiecują (2014-11-09 22:33)
  GąsiorGąsior
  0
  Często piszesz nawet do rzeczy, NovJan, ale nie rozumiem tego, co dokonali. Czy to jest jakiś konkurs? Mam zabijać smoki i ratować księżniczki? To nie jest żadnen warunek, że ktoś ma coś zrobić, żeby startować w wyborach. Po to startuje, żeby coś zrobić. To jest zasadnicze prawo w demokratycznym kraju. Tego się nie dostaje za zasługi. Na naszych listach są świetni wykształceni i doświadczeni ludzie, jedni coś zrobili dla miasta, inni nie, ale po to startują, żeby zrobić. (2014-11-09 23:13)
  matka polkamatka polka
  0
  Panie NovJan mój wpis był do Pani Dominiki. Pisała słowa o mojej kandydatce na Burmistrza, które mi się nie podobały.Nie rozumiem cytowania moich słów przez Pana. Forum jest nie tylko dla młodych. Dziękuję ze mnie Pan odmładza ale jestem kobietą starszą i jak Pan zauważył zwracam się do wszystkich Pan/Pani. Nie należę do żadnego ugrupowania, jestem sympatyczką Pani Urszuli Pawlak ze względu na jej wielką odwagę w przeciwstawianiu się nieprawidłowej gospodarce miastem jako radna( o czym wiadomo wszystkim). Gdyby nie Pani Pawlak nie wiedzielibyśmy jak jesteśmy oszukiwani. Jeśli zna Pan jedną wartościową osobę z tego Stowarzyszenia to może wynikać z tego że Pani Pawlak otacza się takimi ludźmi bo sama taka jest. A co do innych zasług to proszę zwrócić do Stowarzyszenia. Ja osobiście nie zauważyłam żadnych obiecanek w programie wyborczym tylko pomysły i nową wizję miasta oraz porównanie co mamy a co możemy mieć. Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru. (2014-11-09 23:48)
  GąsiorGąsior
  0
  Dokładnie tak jest, jak matka polka pisze. Staraliśmy się odejść od modelu kampanii obietnic, a nawet jeśli ktoś z kandydatów składa jakieś konkretne obietnice, to przyjdzie pora aby go z nich rozliczyć. Na pewno nasze materiały pozostaną w sieci do kolejnej kampanii. A rzeczywiście, Krzysiek Kubik to taki zupełnie konkretny kandydat, bo skupia się na konkretach. Ale każdy/każda z nas jest trochę inny i myślę, że to dobrze. (2014-11-10 00:05)
  NovJanNovJan
  0
  czyli co, mam zagłosować na zasadzie zaufania - nic nie obiecujecie tylko chcecie - czy to ma wystarczyć aby właśnie na Was oddać głos?
  ok, zgadzam się ze inni obiecali a co z tego wyszło to wiemy
  jedyne co z Waszego przesłania bije to chęć przywrócenia normalności - nie neguje tego ale jak dla mnie to trochę za mało

  "To nie jest żadnen warunek, że ktoś ma coś zrobić, żeby startować w wyborach. Po to startuje, żeby coś zrobić"
  zgadza się to nie jest warunek, ale jest to niewątpliwy plus kandydata
  wybierając w tak szerokim(z kadencji na kadencje coraz więcej) gronie kandydatów szukam właśnie takich plusów

  "Mam zabijać smoki i ratować księżniczki?"
  może by nie zaszkodziło....

  "Gdyby nie Pani Pawlak nie wiedzielibyśmy jak jesteśmy oszukiwani"

  taka jest rola opozycji i nie tylko pani Pawlak pełni role informatora - w tej roli akurat lepiej spisuje się pan Jerzy Żelichowski

  ps.Matka Polka - przepraszam ze spłycenie komunikacji personalnej - przywykłem ze w internecie jest to forma dozwolona - praktycznie do wszystkich zwracam się wg. nazwy ich loginu - będą o tym pamietał
  (2014-11-10 12:24)
  GąsiorGąsior
  0
  NovJan, ja mam nadzieję, że jednak zagłosujesz na nas. Nie wiem, czy ja jestem w Twoim okręgu. Ja mam swoje wady, jedni mnie lubią, inni nie, ale - kiedy załatwiam już jakieś sprawy, to działam tak, żeby je załatwić. Nie jestem też dogmatykiem i nie idę do wyborów, żeby realizować tylko swoje pomysły. Jeśli coś się moim wyborcom nie będzie podobało, to albo od tego odstąpię, albo spróbuję przekonać. Myślę, że jeśli burmistrzem zostanie Urszula Pawlak, to razem z takimi osobami jak Krzysiek Kubik, Michał Łukawski, będziemy mogli naprawdę wiele dla dzielnicy zrobić. A pan Jerzy rzeczywiście się świetnie spisuje. Cieszę się, że dostrzegasz, że chcemy normalności. Ja do tego dołożę wszelkich starań na pewno. I na pewno będzie można z nami normalnie rozmawiać, też o tym, co się nie udało. (2014-11-10 13:08)
  plastekplastek
  0
  Nov Jan nie musisz nic,tylko przestań wypisywać te farmazony.Nie potrafisz ukryć stronniczej postawy.Niczego nie szukasz tylko negujesz. (2014-11-10 16:59)
  NovJanNovJan
  0

  tylko ze w przeciwieństwie do Ciebie plastek staram się być obiektywny w stosunku do wszystkich kandydatów - a Ty jesteś monotematyczny - dla Ciebie tylko istnieje krytyka obecnych władz za wszelką cenę i nic więcej się nie liczy.

  nie pochwalam działań obecnych władz ale tez nie deprecjonuje ich za wszelką cenę tylko dlatego że za tydzień wybory.

   I wbrew temu co piszesz ciągle się waham nad wyborem kandydatów więc skończ te swoje głupie dywagacje

  novjan  (2014-11-10 18:25)
  plastekplastek
  0
  Ale się podnieciłeś.Lepsze głupie dywagacje niż bezsensowne analizy nie prowadzące do żadnych wniosków.Moja krytyka poparta jest faktami ,widocznymi dowodami .A co do obiektywności to chyba sam siebie chcesz przekonać.Wpisy tego nie dowodzą.Krytykuje ponieważ obecna władza nie ma pomysłu na miasto ,poza kopiowaniem rozwiązań innych a to mało przyszłościowe.Pomysł na zarabianie obecnej ekipy to sprzedać co się da a jak zabraknie to jaka kolwiek forma kredytowania byle by dziś starczyło .Zastanów się co dalej.
  (2014-11-10 18:36)
  robroyrobroy
  0
  pamiętajcie że w głosowaniu na tym forum bierze udział znikomy procent mieszkańców Sochaczewa,wyniki głosowania mogą być zgoła odmienne,chociaż po rozmowach ze znajomymi dobrze rokuję Pani Urszuli Pawlak
  (2014-11-11 15:03)
  dominika80dominika80
  0
  MatkaPolka niestety kiepsko orientuje sie w realiach życia samorządowego Sochaczewa. Mydlenie oczu wyborcom to niestety podstawa większości kampanii. Bardzo łatwo jest mówić, co się zrobi i obiecywać rozmaite rzeczy, a zdecydowanie trudniej to robić naprawdę.
  Mówi bardzo dużo na temat rozmaitych kontroli, lepszych działań itp. Papier jest cierpliwy, słuchacze nawet też. Ma swoich fanów i fanki, ok.

  Spytajmy jednak może Urszulę Pawlak jak broniła parkingu pod sochaczewskim szpitalem przed wprowadzeniem opłat. Zasiada w Radzie Społecznej Szpitala jako przedstawiciel wojewody, bodajże (może się mylę co do delegacji, ale zasiada na pewno).
  Spytajmy też jak broniła sochaczewskiego ratownictwa przed oddania go w zewnętrzne ręce.
  Nie broniła ani tego, ani tego.
  Podobnie, jak inni kandydaci tylko się lansuje, plotąc bajdy ciotki Adelajdy, czegóż to nie zrobi i jakie ma pomysły. (2014-11-11 16:30)
  kuc300kuc300
  0
  dominika80
  Czytaąc poprzednie Twoje posty nie ulega po której stronie stoisz i ok. masz prawo . Ale jak widać nerwy puszczają , a żółć Cie na pewno zalewa . Ja podobnie jak i moi przedmówcy , patrzę na to miasta i widzę że , że  Osiecki po prostu je cofnął . Nie chciałbym aby tym miastem zajął się komisarz a wszystko na to wskazuje , kiedy nie zmienimy Osieckiego . W tych spostrzeżeniach nie jestem osamotniony, podobnie myśli moja rodzina i znajomi ., którzy wybrali opcję , opcję Pani Urszuli Pawlak. ŻYCZĘ SPOKOJU I REALISTYCZNEGO SPOJRZENIA. (2014-11-12 07:53)
  violikviolik
  0
  Pani Pawlak na burmistrza!!! ;) Wtedy wszystkie sochaczewianki odmłodnieją o dwadzieścia lat jak kandydatka na swoich zdjęciach promocyjnych. Nie jest wiarygodna już na starcie to co będzie na mecie??!! (2014-11-12 10:44)
  jamarjamar
  0
  Młody wygląd ma świadczyć o braku wiarygodności, to chyba przesada. Może jeszcze to, że kobiety się malują też ma je dyskwalifikować w walce z mężczyznami o ważne stanowiska. A Ty violik, nie nakładasz make-upu jak wychodzisz na imprezę? Moim zdaniem Pani Ula równie młodo jak na plakatach prezentuje się na żywo, widziałam ją ostatnio w Chodakowie.  (2014-11-12 11:04)
  jerzyk2205jerzyk2205
  0
  Burmistrz Osiecki z zadowoleniem podzielił się na swoim blogu wrażeniami z wczorajszego Święta Niepodległości. Oczywiście kolejny raz blokując możliwość komentowania udowadnia, że tylko on może mieć coś do powiedzenia. Lud ma czytać i milczeć. 
  Dostrzegam jednak powolny powrót rozsądku. Świadczy o tym wypowiedziane przez burmistrza Osieckiego zdanie: "  Cudów nie obiecuję. Mogę za to obiecać pasję, rzetelność i skuteczność. Oraz uczciwość".  Konfrontując przez ostatnie cztery lata słowa burmistrza z jego czynami, wątpię w ich szczerość. Z cudów obiecanych cztery lata temu niewiele wyszło. Przychodzi więc teraz czas na uczciwość, którą też czas zweryfikuje. 
  (2014-11-12 11:28)
  BotoksBotoks
  0
  Przy okazji masowej imprezy w mieście, miałem okazję zapoznać się z programem Pani kandydat na Burmistrza i porozmawiać na aktualne tematy, a szczególnie dotyczące jej pomysłów na bolączki miasta, wzrost zadłużenia i stagnację. Jej pomysł na miasto podoba mi się najbardziej, a szczególnie to że umie normalnie i szczerze rozmawiać z ludźmi o ich problemach. Kobieta silna i z charyzmą ale nie pozbawiona umiejętności zrozumienia i szanowania poglądów innych. (2014-11-12 11:29)
  metasekwojametasekwoja
  0
  Jak świat światem,zdjęcia były retuszowane. Za mojej młodości czarno-białe, retuszowane prawdopodobnie ołówkiem.Nawet zwykłe zdjęcie do dowody fotograf trochę "poprawia".Jakmi trzeba być złośliwym , żeby to akurat wytknąć kanydatce na burmistrza. Widziałam ją na żywo i uważam, że jest po prostu ładną i zgrabną kobietą. (2014-11-12 20:40)
  stawik12stawik12
  0
  najpierw o wyglądzie
  violik  to jak retuszowane są zdjęcia najlepiej widać na Pani kramnicowej , czyli Kalińskiej , a drugim przykładem To Wachowski zastępca Osieckiego , ten to dał zdjęcie chyba z liceum , bo dzisiaj jego wyglądem można by dzieci straszyć. 
  Do Pana Jerzego , to co PISZE Osiecki   Cudów nie obiecuję. Mogę za to obiecać pasję, rzetelność i skuteczność. Oraz uczciwość".  to plagiat myśli przewodniej  Pani Pawlak . Jak zwykle ten człowiek sam jeszcze niczego nie wymyślił , a wszystko ściąga od innych . 
     Nie stawiajmy krzyżyka przy jego nazwisku , Niech idzie w zapomnienie. 
    MIESZKANIEC  NOWEJ SUCHEJ
  A jego brudne gierki niech nie będą naśladowane , bo to żenada. (2014-11-12 21:17)
  danielkow-1978danielkow-1978
  0
  Dajcie spokój z tą Ulą.
  Zagubiona kobitka, nie mająca zielonego pojęcia o mieście. Przez 4 lata nic dla miasta nie zrobiła. Nic, zero. A była radną - czym może się pochwalić? Niczym.
  W sondę nie wierzę, od razu widać, że to ściema. (2014-11-12 22:43)
  plastekplastek
  0
  danielkow,czy ty czasami czytasz to co wypisujesz.Żadnych argumentów ,przytoczę :nie ma zielonego pojęcia,nic,zero,niczym,ściema.Tego typu określeniami nic nie wyrażasz,nie przedstawiasz błędów,słabości kandydata tylko pustą negację dla samej negacji.To cecha sfrustrowanych ludzi .Trochę podejścia merytorycznego !
  (2014-11-13 08:05)
  IrekisIrekis
  0
  Dla ciebie danielkow to nie żadna Ula tylko Pani Urszula Pawlak
  Chamie !!

  Irek Kisiołek
  (2014-11-13 08:50)
  sistersister
  0
  Dlaczego Pan wyzywa kogoś od chamów?
  (2014-11-13 10:16)
  MelonMelon
  0
  Jedno można powiedzieć na pewno, będzie ciekawie. Wcale bym się nie śmiał jakby kobitka wygrała z upojonymi władzą oraz walką panami. To mogła by być ciekawa lekcja pokory, wobec przede wszystkim wyborców. Mam przeczucie że tak właśnie będzie. (2014-11-13 10:51)
  plastekplastek
  0
  Pokory pewnych ludzi nic i nigdy nie nauczy.Ważny jest efekt-powstrzymać degradacje Sochaczewa.
  (2014-11-13 11:55)
  szarmaszarma
  0
  danielkow-1978   - inaczej Bidon . Jako radna nic nie zrobiła ?  Pokazywała na to co złe i bez sensu , poczytaj scenogramy z sesji , ale pieski Osieckiego będące w większości nie dopuszczały do zmian. Ty też zresztą masz w tym duże zasługi . Przyjmij do tego wielkiego łba , że Was czas się skończył . Ludzie Was nie trawią , ale do Was to nie dociera . Dotrze w poniedziałek .  (2014-11-13 13:12)
  niezaleznyniezalezny
  0

  Kto na burmistrza? ? ostatnia sonda przed wyborami

  Irekis     Dla
  ciebie danielkow to nie żadna Ula tylko Pani Urszula Pawlak

  Chamie !!”
  Irek
  Kisiołek   [2014-11-13 08:50]  O nie ładnie, bardzo nie ładnie !! Tego
  się po Tobie Ireneuszu nie spodziewałem. Primo zarzekałeś się głośno, że
  startował więcej nie będziesz, a tu masz Ci los, startujesz i mało tego
  zacząłeś po 4 latach w opozycji dzielić ludzi na RASY CHAMOW I PANÓW ?! Wy to
  PANY my nie radni, nie samorządowcy, nie politycy to CHAMY ? Uuuu nie ładnie !


  - szarma, a ty nadal swoje, to
  już nudne ten "bidon" i "....cik" powtarzacie się aż nam
  się już cofa.
  (2014-11-13 15:21)
  IrekisIrekis
  0
  z racji tego ze znam tego pana powtarzam dla  ciebie danielkow to nie żadna Ula tylko Urszula Pawlak
  CHAMIE !!!!!!!!!

  Irek Kisiołek

  (2014-11-13 15:39)
  GizmoGizmo
  0
  Słownictwo z Warszawskiej 23 z czasów PRL ? (2014-11-13 18:49)
  iksiks
  0
  Ale przecież Ula idealnie pasuje do tego co Pani Urszula pokazała w debacie. Taka Ula jestem, nikomu krzywdy nie zrobię. (2014-11-13 18:50)
  IrekisIrekis
  0


  Cham (hebr.
  חָם Ḥam), – według
  biblijnej Księgi Rodzaju najmłodszy z 3 synów Noego, przodek ludów Kanaanu i Afryki. Od jego
  imienia wzięła się nazwa ludu Chamici. Za swoje zachowanie w
  stosunku do ojca został, wraz z potomstwem, przeklęty przez Noego (stąd chamem
  określa się człowieka źle wychowanego, gbura, prostaka).     Pewnie do mózgów Waszych panowie to i tak nie dotrze, ale
  żeby nie było, że żyjecie w niewiedzy to poczytajcie.     Irek Kisiołek    (2014-11-13 19:32)
  GizmoGizmo
  0
  Więc do Pana pasuje - prostak. 
  Tylko bez obrazy 
  Pozdrawiam (2014-11-13 19:49)
  IrekisIrekis
  0


  Proszę Pana

  Ja Pana nie znam
  i Pan mnie również.  Danielkowa znam doskonale i jest on Chamem. Wtrąca
  się Pan w rozmowę dokonując implikacji logicznej, gdzie B jest z założenia fałszywe 
  i jednocześnie wszystkie zdania T są prawdziwe Prószę nie pomylić tego z
  implikacja materialna, bo to jest szczególny przypadek zdania.  To jest wersja dla tych, co uczyli się na Warszawskiej
  23 i pewnie Pana tam nie było.

  Wersja prostsza - moje wnioskowanie jest wynikiem rekurencji z założenia, że
  stan początkowy jest prawdziwy a tego jestem pewny  Przykład

  reguła : danielkow używa zdrobnienia Ula jakby to była jego dobra znajoma

  stan początkowy : danielkow nienawidzi Urszuli Pawlak

  teza :danielkow jest chamem  jak Pan tego nie zrozumiał to prościej już nie mogę musi Pan albo skorzystać z
  kursów na Warszawskiej 23 albo zadzwonić do swego szwagra i zapytać się go z
  kim rozmawiał po wyborach samorządowych w restauracji przy trasie Warszawskiej
  i co tam ustalono.  Po uzyskaniu odpowiedzi prószę o wpis celem weryfikacji gdyż ja tam też byłem.      Z wyrazami szacunku dla człowieka, który traci
  swój cenny czas i emocje na taki marny pyłek, jakim jestem ja.     Ireneusz Kisiołek  (2014-11-13 20:21)
  IrekisIrekis
  0
  he he

  więcej nie pije bo mi się rozjechały literki

  he he
  (2014-11-13 20:58)
  GizmoGizmo
  0
  A jednak obraza.
  Nie muszę do nikogo dzwonić ponieważ nie interesuje mnie kto z kim i gdzie po jakiś wyborach ustalał.A jeśli chciałby Pan się tym podzielić z innymi to proszę bardzo.
  Ps.Dziękuję bardzo za wyjaśnienie znaczenia słowa rekurencja.Owszem cenny czas tracę, ale emocje, jakie emocje? Wikipedia działa... Pozdrawiam (2014-11-13 21:46)
  IrekisIrekis
  0
  dzięki za pozdrowieni i również pozdrawiam
  Irek
  (2014-11-13 22:12)
  jarljarl
  0
  A niby Pan Irek taki ułożony. A tu pod wpływem pokazał swoją mentalność z lat swych świetności w służbach mundurowych.
  Świetna reklama panie kandydacie. (2014-11-14 18:03)
  BotoksBotoks
  0
  A ja jestem zdania że trzeba rzeczy nazywać po imieniu, a jak kto jest cham to należy mu to w twarz rzec otwarcie by się nie spoufalał i nie traktował obcych osób jak koleżanek. Jak kogoś mamusia nie nauczyła szacunku do kobiet to trzeba takiego uczyć i to pilnie. (2014-11-14 21:54)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy