Kto zostanie burmistrzem Sochaczewa - weź udział w sondzie

/ 13 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kto zostanie burmistrzem Sochaczewa - weź udział w sondzie Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Zbliżają się wybory. 21 października sochaczewianie pójdą do urn. Mamy trzech kandydatów na stanowisko burmistrza miasta. Jest to Marek Gołkowski, Piotr Osiecki oraz najmłodszy Łukasz Dąbrowski. Jakie decyzje podejmą mieszkańcy naszego miasta, odpowiedź przyniesie przedostatnia niedziela października. Czy sochaczewianie zaufają obecnemu burmistrzowi czy też zdecydują o wyborze nowego kandydata? Chcemy poznać Państwa zdanie na ten temat, dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w sondzie i udzielenia odpowiedzi na pytanie kto, w najbliższych wyborach samorządowych, zostanie burmistrzem miasta Sochaczew?

 5
Oceń
(4 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (13)

Zbigniew ZbychZbigniew Zbych
+1
Wiem doskonale na kogo głosu nie oddam, druga tura wyborów będzie kluczowa. (2018-10-02 12:47)
stawik12stawik12
+1
O widać , że Osieckiego sztab się zmobilizował . Tylko Panowie nie korzystajcie ze służbowego ( podejrzewam ) jedbnego komputera i dotego w czasie pracy . Ja też Wiem na kogo nie zagłosuję (2018-10-02 13:57)
first-onefirst-one
+3
Nie głosujcie na PISowczyka Osieckiego. Zresztą rządził już zbyt długo i z samej zasady demokracji powinien zostać zmieniony. (2018-10-02 18:55)
operatoroperator
-1
Jak ja kocham sondy przed wyborami ne esochaczew:) Łatwo po nich zobaczyć kto wejdzie do drugiej tury:) Gratuluję już Panom Osieckiemu i Gołkowskiemu drugiej tury wyborów;) Przy ostatnich było to samo najpierw Pan Gaik miał rozsadzić konkurencje a później jak się okazało że nie może startować to Pani Pawlak ze swoimi kandydatami była już prawie burmstrzem i miała większość w radzie wg sond na esochaczew:))))) a wyszło jak zawsze...:)))) I nie jestem trolem któregoś z kandydatów tylko śmiać już się chcę z tych ankiet (2018-10-02 22:38)
Lukasz DabrowskiLukasz Dabrowski
+8
Szanowni "operatorze" nikt tu chyba jeszcze nie odtrąbił zwycięstwa na podstawie jednej sondy, bynajmniej nie ja - dalej pracuje i przekonuje do swojego programu oraz grupy ludzi, którzy zdecydowali się mnie poprzeć i startować wraz ze mną w wyborach. Nie chwalmy więc dnia przed zachodem słońca i poczekajmy z tymi gratulacjami, bo o tym zdecydują wyborcy. Co do obecnych władz miast - widać jak na dłoni, że ta ekipa jest zmęczona sprawowaniem władzy, rządzi sama dla siebie, nie dla mieszkańców, których głos nie liczy się dla włodarzy. Burmistrz Osiecki w swoim programie już 3 raz obiecuje załatwienie tych samych spraw dla mieszkańców - obniżenie cen wody i ścieków, obniżenie podatków dla małych przedsiebiorców, zrównoważoną politykę finansową miasta, więc pytam dlaczego ich do tej pory nie zrealizował, skoro miał na to tyle czasu?... Może dlatego, że wyprowadził się poza granice miasta i te problemy Go nie dotykają, a może powód jest jeszcze inny...tak czy siak jeśli w kółko obiecuje się to samo, to w końcu musi przyjść czas rozliczenia. (2018-10-04 13:52)
olek284olek284
-1
Panie Łukaszu a jaki ma pan program oprócz obniżenia cen wody ??? Moze i pan obniży ale w Sochaczewie są spóldzielnie mieszkaniowe ,to tak jak z produktami spozywczymi na opakowaniu jest sugerowana cena ale to sklep narzuca swoja cenę .Od kilku lat cena wody i ścieków nie wzrasta .Gdzie pan był przez ostatnie lata ile czasu jest pan w parti która pana wystawia na kandydata na burmistrza Sochaczewa .Napisze pan cos nowego nie kopijuje swoje teksty z Facebooka. Pozdrawiam (2018-10-06 07:02)
Lukasz DabrowskiLukasz Dabrowski
+4
Drogi "olek284" od kiedy to cena wody jest uzależniona od Spółdzielni Mieszkaniowej? Cene wody ustala burmistrz razem z radą miasta. Inną sprawą jest koszt podgrznia tej wody przez Spółdzielnie, częstokroć mocno wygórowany i tu powinno interweniować miasto monitorując spółdzielnianą politykę cenową. Co do obniżek cen wody i ścieków obiecywanych od 2 kadecji przez burmistrza Osieckiego - owszem w ostatnim czasie takowej podwyżki nie było i władze chwalą się tym jakby to był jakiś sukces, a w rzeczywistości jest to porażka, ponieważ ceny te są jednymi z najwyższych w Polsce - nie widzę tu powodów do samozadowolenia przez Pana Osieckiego. Przez ostatnie lata byłem i wciąż jestem tu, na terenie miasta Sochaczew, w odróżnieniu od burmistrza Osieckiego, który uciekł do gminy przed swoją własną polityką wysokich cen, którą zaserwował mieszkańcom naszego miasta. Co do programu to przedstawiamy plan na najbliższą kadencję, który można znaleźć zarówno na naszych stronach jak i na e-Sochaczew, więc w pierwszej kolejności zapraszam do lektury, a dopiero do krytykowania czegoś, z czym nawet nie miał Pan czasu lub chęci zapoznać:

https://www.facebook.com/Lukasz.Dabrowski.Sochaczew

https://www.facebook.com/PlatformaObywatelskaSochaczew

Pozdrawiam (2018-10-06 17:26)
mefistomefisto
-2
Panie kandydacie,widze ze jest pan niechętny do dyskusji na tym forum i tylko się pan odszczekuje najbardziej zajadłym .Przecież można podyskutować o programie,a nie odsyłać do facebooka.Ja nie jestem tam zalogowany bo nie chcę a wy koniecznie chcecie tam.Żeby się nie okazało że tylko fejsbukowi będą na was głosowali . (2018-10-07 12:01)
stawik12stawik12
+2
mefisto A jakie to pytanie zadałeś , lub problem poruszyłeś , aby była odpowiedź , bo nie zauważyłem . (2018-10-07 12:14)
wbienkowbienko
+1
DRODZY KANDYDACI, NIEZALEŻNIE UGRUPOWANIA I ROLI DO KTÓREJ KANDYDUJECIE !!!

Zdawkowe hasła to rzekłbym - "ciut przymało", Ja rozumiem, że łączy nas powiat i miasto, że kandydujecie by mieszkańcom służyć i miasto rozumieć, i by nigdy nie przestawać pomagać, i stwarzać możliwości i wspierać, i być gwarancją rozwoju itp, itd.

Pod Waszymi banerami wyborczymi na tym portalu powinien kryć się link do strony zawierajacej program Waszego ugrupowania skierowanym do mieszkańców miasta, powiatu, oraz Wasze autorskie pomysły na rozwiązywanie problemów i rozwój jednostki samorządowej do której kandydujecie oraz Wasz sposób działania w interesie wspólnym, a w szczególności mieszkańców okręgu w którym kandydujecie.

Dzięki temu łatwiej nam będzie Was zrozumieć. Tak mało, a jednocześnie tak wiele z punktu widzenia uczestników dialogu społecznego, którym jest kampania wyborcza.

A czasu zostało bardzo mało. (2018-10-07 17:45)
APTEKARZAPTEKARZ
+4
Gratuluję Panie Łukaszu. Jest Pan jedyna osobą, której odwaga pozwala na samodzielne komentowanie hejtu kontrkandydatów. Podoba mi się Pańskie podejście do kwestii wyborów - zamiast siedzieć przy biurku, wychodzi Pan do ludzi. (2018-10-08 11:29)
dragon36dragon36
+1
raz dwa trzy wygrasz ty,fajnie że trzech jest wyliczanka,hihihihihihh (2018-10-08 12:28)
max-tonmax-ton
0
Znowu muszę odpowiedzieć hurtem wszystkim na wszysykie postyPrzestańcie skamleć i biadolić !!!

" Tanio to jedzą psy,mężczyzna to ma zarabiać a nie oszczędzać" !!! (2018-10-08 17:30)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy