Który komitet wyborczy ma szansę wygrać w Sochaczewie - sonda

/ 11 komentarzy
Zdjęcia i foto: Który komitet wyborczy ma szansę wygrać w Sochaczewie - sonda Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Zbliżające się wybory samorządowe będą okazją do decyzji, kto zasiądzie w radzie miasta na najbliższe pięć lat. Mieszkańcy mogą wybierać spośród kandydatów z czterech partii zgłoszonych na naszym terenie. Jak będą głosować sochaczewianie przekonamy się 21 października a jakie są nastroje z faworytami będzie można zobaczyć w sondzie. Zapraszamy do głosowania.

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (11)

robroyrobroy
+6
wszystkie komitety,bezpartyjnych,samorządnych, uczciwych,mające plakaty,banery w czerwono-niebieskich barwach to klony PiS,taki kamuflarz (2018-10-09 14:34)
sohosoho
+3
trzeba pozbyć się tych pisorów, dajmy szansę nowym!!! (2018-10-10 07:32)
linulinu
0
No, niech ci nowi też mają odskocznie w politykę w małych i beznadziejnch miastach, jakim niewątpliwie jest Sochaczew ;] Później Sejm, Senat i cwaniakowanie .... (2018-10-10 08:43)
robroyrobroy
+1
@socho- już w 1989 roku w wyborach skreślili całą wierchuszkę PZPR z list przekreślając całe listy,ostał się jedynie-jeżeli mnie pamięć nie myli Kozakiewicz(?),bo był na końcu listy i kreski go omijały,i co? przyszli nowi,rozsprzedali co mogli ,teraz maja synekturki za dziesiatki tysiecy miesięcznie,renty "kombatanckie",porobili nowych "wyzwolicieli" narodu,za PRL odbudowywali z ruin kraj przez 30 lat,bez planu Marshala ,Bo duma ! Nowi władcy zaczęli ,jak wspomniałem od wyprzedaży-Unia Wolności ,Unia demokratyczna (klon)potem PO,autostrady za potrójną cenę,Orliki za 1 ,3 miliona każdy, OFE-największy przekręt-pozwolili brać na działalność z WPŁYWÓW ! wpłaciłeś 1000 -pewnie 150 brali na obsługę Twoich zasobów,(kobieta po 10 latach wpłat dostała o ile pamiętam 26 zł 40 gr.) W Socho kandydaci tylko pyszczą-są to zawodowi dziuałacze samorzadowi,od wieki wieków,a kilku nowych,młodych,bez doświadczenia,bez zaplecza,niektórym nie wyszedł prywatny biznes (jak by dobrze prosperował to na hooy mnie stołki w ratuszu,mieście?)W sejmie próbują ograniczyć rządzenie takich działaczy do 2 kadencji,a sami siedzą od kilku-kilkunastu lat. przyjdzie nowy po Burmistrzu Osieckim i co? pozwalnia dyrektorów,kierowników i nasadzi swoich?tu trzeba mieć zaplecze a nie doradztwo kumpla ze studiów-"ja znam takiego na to stanowiskio",Sochaczew jest zadłużony i nie zmieni tego nic i nikt,razem kiedyś bekniemy,podwyżką usług,podatków,no chyba że przyjedzie jakiś ziomal miliarder,spłaci długi ,doda pare milionów $$ ze swoich,na razie głosujemy na tych co mało mają i liczą na więcej na posadach miejskich i powiatowych.Jakby naie patrzył doopa z tyłu (2018-10-10 08:59)
max-tonmax-ton
-2
soho, inii szanse już mieli i roztrfonili ją, gdzie Sochaczew stał się miastem podupadłym i zapóźnionym gospodarczo, kadencje Burmistra Czubackiego i następnie obecna pozwoliły odbić się temu miastu a skoro jest sprawdzona władza która coś robi to lepiej nie ryzykować zmiany.

Zasadnicza sprawa że jak ktoś przekonuje do swoich racji dlaczego i na jakiej podstwie uważa się za mądrzejszego od innego człowieka, aczkolwiek jeśli ma tyle pychy i zarozumiałości to niech najpierw przedstwi swój tytuł naukowy oraz życiorys, wtedy być może rozważę jego argumenty, a generalnie jest tak iż Demokracja polega na tym że każdy ma prawo do swojej oceny władz i oddania głosu wg. swojego uznania.

Oczywiście każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania więc jest normalne iż nasze opinie maja prawo się różnić.Ja uważam że obecna władza jest najlepsza dla Sochaczewa jak do tej pory, osobiście tylko mój lokalny radny mnie troche wkur.. ale to będzie okazja go zmienić ha ha ha :) (2018-10-10 16:09)
max-tonmax-ton
-2
linu beznadziejny to Ty jesteś, jak można tak mówić o swoim mieście, napisz może lepiej że jesteś jakimś zakompleksionym ludkiem i nienawidzisz Sochaczewian, włącz pozytywne myślenie i nie pytaj co Ci Sochaczew dał tylko zadaj sobie pytanie co Ty zrobiłeś dla Sochaczewa :) (2018-10-10 16:14)
linulinu
0
(2018-10-10 16:36)
KamilWKamilW
+1
Pamiętajcie kto jako jedyny był przeciw. Reszta to PIS albo Ci co mają nas w PISdu

https://e-sochaczew.pl/m/rondo-im-l-kaczynskiego/53291 (2018-10-11 14:46)
max-tonmax-ton
-1
Powiem więcej obecna RM spełniła moje oczekiwania zmieniając ostatnią komunistyczną wstętna nazwę ulicy na na ul. im Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego

Niestety nie myślicie wogóle , po pierwsze w Sochaczewie nie rzadzi PIS tylko Formum Samorzadowe, radni pis są w koalicji można powiedzieć i taki argument że pis jest zły bo yo pis jest argumentem z tyłka. Dla mnie jest ważne że kiedy Burmistrz Bogumił Czubacki rozpoczął nową jakość w naszym mieście to obecny Burmistrz Piotr Osiecki tą jakość kontynuuje i nawet poszedł jeszcze dalej. Brzydzę się tzw. czarna kampanią plugawstwami itd więc o tym co się działo wcześniej ,ile zniszczono, rozkradziono, wręcz zrujnowano Sochaczew nie chcę nawet pisać, a bo i po co każdy oczy ma i widzi. (2018-10-11 15:08)
max-tonmax-ton
-1
Obalę każdy wasz argument przeciwko PIS w 5 minut, notabene kierunek pro amerykański bardziej mi odpowiada od kierunku pro unijnrgo w której to uE obywatele np Francji uciekaja do Rosji przed Komunizmem, ha ha ha paradoksalna sytuaca

" UE nie posiada żadnej koncepcji ani wizji na przyszłość"-L.Wałęsa

choć też trochę mnie irtuje robienie loda Amerykanom przez obecną włdzę, póki co nie było lepszych (2018-10-11 15:15)
JacekJacek
+3
max-ton złap oddech i policz do dziesięciu ;)

W Sochaczewie rządzi PiS a Forum Samorządowe to tylko przykrywka. Burmistrz Osiecki kreuje sie na bezpartyjnego i wypiera się jak żaba błota swojej przynależności partyjnej ale wszyscy widzieli kogo namaścił obecny premier mówiąc "To nasz człowiek". Wszyscy też pamiętają jak poseł jedynie słusznej partii przyjechał nadzorować glosowanie w sprawie zmiany nazwy ronda a radni potulnie jak za starych minionych czasów ze spuszczonymi głowami grzecznie podnosili łapki w glosowaniu pomimo szerokiego sprzeciwu mieszkańców.

Nawet ty jednym tchem bronisz PiS i obecnego burmistrza :) używając przy tym sloganów z pisowskiej propagandy… „zniszczono, rozkradziono, wręcz zrujnowano”… normalnie jakbym TVP-INFO słuchał ;) Kto coś ukradł? Co zniszczono? Na razie to ja widzę, że wcześniej Sochaczew był w pierwszej setce w rankingu samorządowym a teraz jest na 387. miejscu.

A z tą współpracą z USA zamiast z Unią to już popłynąłeś ;) Zacznijmy od tego jak nas USA traktuje: jako jedno z niewielu państw Europy nadal musimy mieć wizy aby tam pojechać a naszemu prezydentowi każe się podpisywać umowy na stojąco LOL dobrze że nie na kolanie ;) Jak każdego eurosceptyka proszę cię o zastanowienie się gdzie byłaby Polska gdyby nie Unia Europejska. Do tej pory dostaliśmy od niej już 100 miliardów Euro (na czysto, po odliczeniu składek) (2018-10-12 09:22)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy