Kulturystyczne sukcesy Piotra Zielińskiego z Sochaczewa

Zdjęcia i foto: Kulturystyczne sukcesy Piotra Zielińskiego z Sochaczewa Sochaczewianie - sylwetki sochaczew

Dla Piotra Zielińskiego, trenera Gymme Fitness Club w Sochaczewie, ostatnie dni to pasmo ogromnych, kulturystycznych sukcesów. W połowie kwietnia wrócił z zawodów IFBB DIAMOND CUP MALTA 2017 - przeprowadzonych w randzie Pucharu Świata – z brązowym medalem, w ostatni weekend zdobył tytuł wicemistrza Polski w krajowych Mistrzostwa w Kulturystyce i Fintess.

IFBB DIAMOND CUP MALTA 2017 to zawody w randze Pucharu Świata prowadzone zarówno w kategoriach kulturystycznych, jak i fitness. W tym roku wzięło w nich udział około 300 zawodników z 34 państw. Tym bardziej cieszy ogromny sukces sochaczewianina Piotra Zielińskiego, który w kat. Men’s Physique Up To 178 cm zdobył brązowy medal. – Na scenie czułem się wielki, nie tylko dzięki dobremu przygotowaniu, ale też ogromnemu wsparciu, które docierało do mnie z Polski i Klubu! Dziękuję! – skomentował swój sukces trener sochaczewskiego Gymme Fitness Club.

Kolejny weekend przyniósł kolejny sukces. W Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, jakie miały miejsce 22 i 22 kwietnia br., Piotr Zieliński wywalczył srebrny medal, zdobywają tytuł wicemistrza Polski. Gratulujemy!