Kupił telefon z niespodzianką - grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Zdjęcia i foto: Kupił telefon z niespodzianką - grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące przywłaszczenia telefonu komórkowego małoletniego syna jednej z mieszkanek powiatu sochaczewskiego. 33-letni paser został zatrzymany, a telefon zwrócony zostanie właścicielowi. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Jakiś czas temu, jedna z mieszkanek powiatu sochaczewskiego zgłosiła, że nieznany sprawca przywłaszczył smartfon jej małoletniego syna. W momencie, gdy zorientowali się, że telefon zniknął, próbowali nawiązać połączenie. Niestety komórka była już wyłączona.

Z policyjnych ustaleń wynikało, że telefon jest w posiadaniu 33 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania jego domu odzyskali smartfon, który zostanie zwrócony właścicielce. Mężczyzna tłumaczył, że kupił komórkę po okazyjnej cenie. Biorąc jednak pod uwagę inne okoliczności tej sprawy, mógł podejrzewać, że sprzęt pochodzi z przestępstwa.

Sochaczewian usłyszał zarzut paserstwa. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Zatrzymanie osoby, która odpowiada za przywłaszczenie telefonu jest kwestią czasu.


źródło KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy