Kupiła telefony oraz tablet posługując się danymi innej osoby

Zdjęcia i foto: Kupiła telefony oraz tablet posługując się danymi innej osoby Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Funkcjonariusze z sochaczewskiego wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą i korupcję zatrzymali kobietę, która podpisała umowę z jednym z operatorów sieci komórkowej podając dane firmy należącej do innej osoby. Grozi jej teraz do ośmiu lat pozbawienia wolności. 


Podejrzana o oszustwo na szkodę operatora kobieta to 40-letnia obywatelka Rumunii. 40-latka podpisując umowę z siecią komórkową wprowadziła w błąd pracownika. Zawierając transakcję kobieta kupiła trzy smartfony oraz tablet. Wartość produktów to kilka tysięcy złotych. 


Nieuczciwa kobieta dokonała transakcji w kwietniu bieżącego roku. Podpisała umowy na świadczenie usług dla firm. Sprawa wyszła na jaw gdy zaciągnięte zobowiązania nie były spłacane. Okazało się, iż kobieta podpisując umowę posłużyła się danymi firmy, która była zarejestrowana na inną obywatelkę Rumunii. 


Sochaczewscy policjanci odnaleźli kobietę oraz zatrzymali na terenie powiatu żyrardowskiego. Podczas przeszukania odnaleziono w jej domu jeden z telefonów oraz część umowy zawartej w salonie telefonii komórkowej. Po doprowadzeniu do komendy przedstawiono kobiecie cztery zarzuty oszustwa. 40-latka część sprzętu zdążyła sprzedać. Obecnie za popełnione przestępstwo grozi jej do ośmiu lat pozbawienia wolności.


Źródło KPP Sochaczew. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy