Kurs fotografii

Zdjęcia i foto: Kurs fotografii Film, fotografia sochaczew

Gminna Biblioteka Publiczna w Sochaczewie z siedzibą w Kątach i Wioska Internetowa w Kątach zapraszają na bezpłatny kurs – „Fotografia dla wszystkich”. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chciałyby nieco bardziej wejść w tajemniczy świat fotografii – poznać zasady w nim panujące i być może dzięki temu uczynić z fotografowania swoją pasję. Nie jest istotne jaką wiedzę uczestnicy szkolenia będą posiadali w chwili jego rozpoczęcia – wiadomości będą przekazywane w sposób przystępny dla wszystkich. Wszystkie informacje zostaną również udostępnione w postaci papierowej, aby każdy mógł do nich wrócić w przyszłości. Nie jest też ważne, jaki sprzęt kursanci posiadają – czy jest to cyfrowa lustrzanka najnowszej generacji, dwudziestoletni Zenit,  czy też kompaktowy aparat. Ważne jest to, że fotografia jest dla nich czymś ważnym, czymś co chcieliby jeszcze bardziej poznać.

Kurs „Fotografia dla wszystkich” poprowadzi Irek Stępiński – rdzenny sochaczewianin,  zawodowo Dyrektor Działu Zarządzania Projektami w jednej z większych firm informatycznych w Polsce. Prywatnie osoba, dla której fotografia od lat stanowi pasję. Miłośnik Tatr, długich pieszych wędrówek i wspinaczki. Chętnie dzieli się swoją pasją i tym, czego kiedyś nauczyli go inni. Tak jak tym razem…

Kurs pomyślany został jako cykl pięciu półtoragodzinnych spotkań, odbywających się raz w tygodniu (we wtorki w godz. 18.00 - 19.30), począwszy od 9 czerwca 2015r. Spotkania częściowo będą miały charakter warsztatów, stąd liczba miejsc jest ograniczona – pierwszeństwo mają mieszkańcy gminy Sochaczew oraz osoby związane z gminą poprzez miejsce pracy lub nauki. Na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca 2015r. pod numerem tel. 46 861-90-99. Zapraszamy osoby w wieku powyżej 16 lat.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Autor tego artykułu: Gminna Biblioteka Publiczna w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

  e-Sochaczew.pl poleca filmy