Zaloguj się do konta

Kurs tańca użytkowego discofox - nowość

Uczniowski Klub Tańca Sportowego Pasjonat
2012-11-13
Sztuki sceniczne
NOWOŚĆ! Przedsylwestrowy kurs tańca użytkowego – DISCOFOX.

Na każdej imprezie tanecznej jest kilka osób, które z poświęceniem dbają o nienaruszalność konstrukcji budynku, czyli mówiąc wprost, podpierają ściany. Nie powiększaj ich grona! Jeśli chcesz się nauczyć tańczyć w parze, wykorzystać nabytą umiejętność na balu sylwestrowym czy studniówce, to przyjdź do nas!

Co to jest discofox?

Discofox, w Polsce znany jako „dwa na jeden”, to jeden z najprostszych, najchętniej tańczonych i najbardziej znanych tańców użytkowych. Dlaczego ten taniec jest tak popularny? Sprawdza się na każdej imprezie niezależnie od tego czy jest to dyskoteka, wesele, studniówka czy sylwester. Może być tańczony zarówno przez osoby młode jak i w wieku dojrzałym, a nieograniczona liczba możliwych do zatańczenia figur i kombinacji sprawia, że taniec ten nigdy się nie nudzi. W tym tańcu nie ma pomyłek. Ewentualna pomyłka wiąże się z odkryciem nowej figury. :) Kroki „dwa na jeden” nie wymagają szczególnie dużego kunsztu tanecznego, można się ich nauczyć stosunkowo szybko, nie oznacza to jednak, iż jest to taniec bardzo schematyczny, a wręcz przeciwnie.
Taniec ten pasuje do każdej muzyki w metrum na 4/4, a szczególnie do każdej muzyki dyskotekowej – nieważne czy jest to rap, hip hop, dance, techno, czy coś bliżej nieokreślonego – wystarczy, że chcesz zatańczyć w parze z osobą, która Cię interesuje.

Źródło: discofox.pl

Zapraszamy pary a także osoby nie posiadające partnera/partnerki.

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ: 05.12.2012r. (środa) godz. 20:00. Miejsce: ZSO Chopin ul. 15 sierpnia 4.

Szczegóły na stronie: www.pasjonat-sochaczew.pl
lub pod nr tel. 508 58 46 46.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje dodatkowe

  • Data: 2012-11-28

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc