Kwarantanna Projekt - rodzinne portrety z odległości

Zdjęcia i foto: Kwarantanna Projekt - rodzinne portrety z odległości  Promocja regionu sochaczew

Wyjątkowy projekt zagościł również w gminie Teresin. Autorką tej fantastycznej inicjatywy jest Kasia Sałasińska. Ten zainspirowany amerykańską akcją wykonywania fotografii z odległości projekt własnie zagościł w gminie Teresin i nie tylko. 


Na czym polega akcja?

Każdy, kto chciałby wziąć udział w tworzeniu rodzinnej fotografii swoich najbliższych powinien zgłosić się do jej inicjatorów, czyli fanpage Kadrografia Fotografia Rodzinna Sałasińcy poprzez jej stronę FB. Tam należy wybrać opcję wiadomości o zgłosić chęć udziału w projekcie. Przyjadą i zrobią niepowtarzalne ujęcia rodziny oraz zwierzaków, jeśli takie macie. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny.  


O samej akcji mówią jej twórcy - Projekt polega na zrobieniu rodzinnego portretu wszystkim mieszkańcom domu ze zwierzakami włącznie. Przed domem , przed drzwiami, na schodach, w oknie, na balkonie, na podwórku czy przy bramie.
Przyjeżdżam pod wasz dom. Zostajemy w bezpiecznej odległości (min. 2-3 m). Robię 1 - 2 zdjęcia i jadę dalej. Bez zbliżania się, ani dotykania niczego i nikogo. Zostajecie cały czas w domach lub na swoich posesjach Nie trzeba się stroić , szykować , może być domowo - nawet w piżamie chociaż kto chce może się oczywiście uroczyście upiększyć.
Zależy mi na autentyczności, naturalności i oddaniu Waszych charakterów. Wszystkie zdjęcia będą publikowane przez Kadrografię i zgłaszając się do projektu, wyrażacie na to zgodę!
Zapraszam, przede wszystkim, osoby Dębówki ,Kawęczyna, Budek Piaseckich , Piasecznicy, Elżbetowa , Witoldowa , Mikołajewa, Kaźmierowa, Teresina, Szymanowa będzie mi bardzo miło zobaczyć się z Wami na żywo!
Projekt jest bardzo wyjątkowy i pomysłowy. Czekamy na jego rezultaty, bo mimo trudnego czasu w jakim wszyscy się znaleźliśmy może to być okazja do wspólnego spędzenia czasu i do tego wykonania niepowtarzalnego zdjęcia rodzinnego. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy