Kwarantanna w szpitalu - czy będą zamknięte oddziały?

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kwarantanna w szpitalu - czy będą zamknięte oddziały? Zdrowie sochaczew

Z naszych najnowszych informacji wynika, iż są wyniki związane z koronawirusem u jednego z pracowników szpitala. Wynik jednego z pracowników jest pozytywny na obecność koronawirusa.


Trwające działania na terenie szpitala w Sochaczewie podjęte zostały w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa w sochaczewskiej jednostce. Jak udało nam się dowiedzieć na terenie jednego z oddziałów pracował lekarz u którego potwierdziła się obecność koronawirusa. Aktualnie służby uspokajają, że nie ma powodów do obaw, wszelkie procedury zadziałały zgodnie z wytycznymi. 


Lekarz spoza naszego powiatu u którego potwierdziła się obecność koronawirusa i pracował między innymi w naszym szpitalu, miał kontakt z personelem oraz pacjentem. Wdrożono odpowiednie procedury, pacjent jest odizolowany, kadra na kwarantannie i wykonywane są na bieżąco testy u osób z kontaktu. Zachowane są wszelkie formy zabezpieczenia. Oddział, na którym pracował lekarz, jak i cały szpital, podjął wszystkie procedury zachowujące zasady zabezpieczające przed możliwością zarażenia. 


W związku z pojawiającymi się w sieci informacjami - Obawa o zamknięcie pracowni RTG nie jest konieczna, gdyż dział ten będzie pracował tak jak do tej pory z wyznaczeniem wcześniej ustalonych form bezpieczeństwa! 


Szpital pracuje w trybie zachowania procedur, nie ma na chwilę obecną wytycznych do zamknięcia oddziałów. Należy pamiętać o tym, że jednostka od kilku tygodni pozostaje zamknięta dla odwiedzających oraz czasowo wprowadzono szczególne zasady wchodzenia oraz poruszania się po szpitalu. 


Informujemy, że w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie wszelkie działania odbywają się przy zachowaniu należytego reżimu epidemiologicznego


Apelujemy o rozwagę.  0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

robroyrobroy
0
prawda czy fałsz? jedni nakręcają panikę,drudzy ją gaszą (2020-03-28 08:32)
madeleinemadeleine
-1
Kto to pisał? Logika tekstu i poziom spójności - zero! Ale rozumiem, że się klika? (2020-03-28 18:47)
milusiamilusia
0
Aktualnie służby uspokajają że nie ma powodów do obaw :) ile ludzi zaraził zaczym okazało się że jest nośicielem ?przecież to lekarz przebywał w szpitalu zajmował się pacjentami i miał kontakt z innymi bezstronnymi ludzmi. (2020-03-28 20:38)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy