Łączą nas unijne fundusze - Porozumienie Obywatelskie Sochaczew

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Łączą nas unijne fundusze - Porozumienie Obywatelskie Sochaczew Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Dwa słowa podsumowania kampanii "Porozumienia Obywatelskiego Sochaczew" piórem Jana Kraśniewskiego. Kandydata POS do Rady Powiatu Sochaczewskiego. 

Szanowni Wyborcy

Kampania wyborcza dobiega końca. Pragnę podzielić się kilkoma spostrzeżeniami.


Po prezentacji kandydatów z listy KWW Porozumienie Obywatelskie Sochaczew  jestem przekonany o słuszności dokonanego wyboru współpracowników do pracy w samorządzie. Gratuluję Uli  Pawlak zaangażowania do wyborów osób wykształconych w różnych profesjach, zróżnicowanych wiekiem i doświadczeniem, ambitnych, wrażliwych na potrzeby środowiska. 


Każdy z kandydatów na radnych miejskich czy powiatowych gwarantuje realizację wizji budowania prawdziwego społeczeństwa obywatelskiego, opartego na dialogu, taktownej merytorycznej dyskusji, co w każdej prezentacji podkreśla  liderka - Urszula Pawlak. Taka postawa stwarza zawsze możliwość porozumienia ponad podziałami, jest też dobrym wzorcem przede wszystkim dla kandydatów startujących w wyborach pierwszy raz, których pozytywną energię, potencjał, zapał, bezinteresowność należy pielęgnować. Zaciekłość w kampanii, wszechobecna nienawiść do przeciwnika, często też do rywala z listy chociażby za większą ilość głosów, nie zachęca do działania społecznego i prowadzi najczęściej do trwałego wycofania się z życia publicznego, z czego korzystają nie do zastąpienia od lat liderzy, najlepsi w każdym systemie.


Jako doświadczony już kandydat, w miarę znany w swoim środowisku, w kampanii skupiłem się  na poinformowaniu wyborców, że podjąłem  rywalizację o mandat radnego powiatowego z grupą osób zasługujących  na poparcie, nie goniących za kolejnymi stanowiskami np. w radach nadzorczych, za podwójnym zatrudnieniem. Z osobami, którzy podejmą współpracę z ugrupowaniami politycznymi dla dobra ogółu, a nie zobowiązań partyjnych, czy koleżeńskich.   Kandydaci KWW Porozumienie Obywatelskie Sochaczew  nie deklarują „przywrócenia powagi samorządu”- oni do utraty powagi nigdy by nie dopuścili. 

Kończąc kampanię wyborczą, chcę podziękować za miłe przyjęcie, akceptację mojej kandydatury przez wyborców i samorząd w mojej gminie. Dziękuję współpracownikom za wszelką pomoc. Myślę, że w tej kampanii nikomu nie sprawiłem przykrości, dlatego mam nadzieję, że niezależnie od wyniku wyborów, w dalszej współpracy, będę miał szersze grono zwolenników.


Szanowni Państwo, hasło ŁĄCZĄ NAS UNIJNE FUNDUSZE wynika z dużego doświadczenia liderki komitetu. Wykorzystanie funduszy unijnych będzie w przyszłej kadencji kluczowe w drodze do rozwoju każdego samorządu.


Z poważaniem


Jan P. Kraśniewski

Porozumienie Obywatelskie Sochaczew

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Dokumenty (1)Opinie i komentarze użytkowników (3)

GąsiorGąsior
0
Podpisuję się pod każdym słowem, Panie Janie! (2014-11-10 23:41)
IrekisIrekis
0
Wielki Szacunek za bardzo mądre słowa
pozdrawiam serdecznie (2014-11-11 07:18)
szarmaszarma
0
Ja też uważam ,że tak powinien wyglądać Sochaczew . Koniec z obecną Osiecką władzą . A wybranie banku bez konkursu jak piszą to już przekręt w biały dzień . Pytam się gdzie są organa od przestrzegania prawa . Czy Sochaczem to miasto bezprawia . Wygląda na to ,że tak. Jestem przekonany ,że 16 przy urnach pominiemy Osieckiego , tak będzie lepiej dla Nas mieszkańców. (2014-11-11 07:26)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy