Latający Holender

Zdjęcia i foto: Latający Holender Biegi sochaczew


29 sierpnia Adrian Kowalski wystartował w biegu "Molenwei Loop Heerjansdam ". Po trzech dniach "odpoczynku", wystartował w biegu na dystansie 10 km, udział w biegu wzięło 235 osób, odbył się również bieg na dystansie 5 km(162)

Nas najbardziej interesuje wiadomość jaka płynie z Holandii,dotycząca biegu na 10 km, Adrian w klasyfikacji Open zajął 13 miejsce, w swojej kategorii wiekowej, uplasował się na pozycji 6. 
Czas jaki mu zmierzono na mecie to 37:34, (RZ 36:27).

Kilka słów od Adriana:

31 sierpnia 2008 roku, wystartowalem w pierwszym oficjalnym biegu w barwach Klubu Maratonczyka "AKTYWNI" Sochaczew, "Nike Human Race" na dystansie 10 km, dziś mija 10 lat, tak cała moja historia z bieganiem trwa już 10 lat, reprezentując barwy klubowe. Na początku września 2008 roku oficjalnie powstal Klub, i dlatego w tym miejscu, chciałbym złożyć serdeczne życzenia urodzinowe, wszystkim klubowiczom, tym obecnym, jak i tym którzy w ciągu tych 10 lat, razem wspólnie budowali ta atmosferę i przede wszystkim stworzyli ta rodzinna więź,. Mamy co wspominac, choć niektóre drogi, ścieżki się rozdzielily my nadal kochamy biegać. Kolejnych setek kilometrów życzę


A.K

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy