Łatwe zwycięstwo SKTS

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Łatwe zwycięstwo SKTS Tenis stołowy sochaczew

W mocno rezerwowym składzie krakowski zespół Bronowianki przyjechał w sobotę do Sochaczewa. W związku z tym nasze panie nie miały najmniejszych problemów z wygraniem meczu dwunastej kolejki Ekstraklasy.

Katarzyna Grzybowska grając zupełnie na luzie rozgromiła młodą Karolinę Pęk, której oddała zaledwie piętnaście punktów. Trochę więcej emocji było w pojedynku Agaty Pastor-Gołdy z Dominiką Wołowiec. Niespodziewanie pierwszego seta wygrała rywalka. Nasza zawodniczka szybko znalazła sposób na przeciwniczkę, której w trzech kolejnych setach oddała zaledwie dziesięć oczek. Najbardziej „męczyła” się Dong Rui Fang. Co prawda, za rywalkę miała najbardziej znaną z zawodniczek Bronowianki, które dotarły do Sochaczewa – Paulinę Knyszewską. Podopieczna Bronisława Gawrylczyka wygrała 3:0 oddając przeciwniczce „aż” dwadzieścia jeden punktów.

W nadchodzącym tygodniu przed zawodniczkami SKTS dwa mecze wyjazdowe. Nasza drużyna będzie rywalizowała z drużynami z Częstochowy i Polkowic. W obydwu jest z pewnością faworytem. Zwycięstwa w tych meczach bardzo zbliżą nasze tenisistki stołowe do strefy medalowej.

SKTS Sochaczew – Bronowianka Kraków  3:0

Katarzyna Grzybowska – Karolina Pęk  3:0 (11-6, 11-5, 11-4)

Agata Pastor-Gołda – Dominika Wołowiec  3:1 (9-11, 11-5, 11-3, 11-2)

Dong Rui Fang – Paulina Knyszewska  3:0 (11-4, 11-9, 11-8)