Ławka Niepodległości - wygląda coraz gorzej

/ 4 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Ławka Niepodległości - wygląda coraz gorzej   Rekreacja sochaczew

Ławki Niepodległości miały być projektem stworzonym dla mieszkańców, ich potrzeb rekreacji łączącej z historią. To jednak w codziennym użytkowaniu okazało się mało praktyczne. 


Sochaczewska ławka również niekoniecznie wpisuje się w krajobraz mający być estetycznym oraz czystym. Ławka rzadko spełnia swoje zadanie a ma służyć jako miejsce do odpoczynku i zapoznania się z historią, bowiem zainstalowano w niej multimedialne urządzenie przekazujące pieśni patriotyczne czy fragmenty historyczne. 


Jednak, wykorzystywana jest jako miejsce do zabawy, spacerowicze nie do końca wiedzą czy można usiąść na niej czy jest na tyle trwała, aby dzieci mogły po niej biegać. Trwałość ławki także budzi zastrzeżenia. Na sochaczewskiej ławce oprócz brudu widać również odpryski materiału. Czy winny jest wykonawca, twórca czy tez użytkownicy można dyskutować. Niewątpliwym pozostaje fakt, iż urządzenie, które miało być ozdobą placu Kościuszki staje się problemowe. 


Niepodległość jak widać ma swoją cenę w każdych czasach.  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

linulinu
+1
Takie inicjatywy rządzących to puste slogany za wielką kasę. (2019-04-10 11:38)
robroyrobroy
+2
a czego spodziewaliście się po badziewiu za 30 tys. zł ?t akie cudo odporne na warunki i uzytkowników winno kosztować ze 100 tys., MON dał zarobić komuś ze 4 miliony a i miasta dołozyły swoje ,postawi wiatę ogrodzić,nie dopuszczać (2019-04-10 11:52)
buniolabuniola
+2
a ona wyglądała kiedys dobrze? (2019-04-10 14:30)
metasekwojametasekwoja
+1
Wglądał o poctku ja pzewrócona ldówka. Cy ktoś s domyślił ż na tym można siedzieć? (2019-04-10 16:55)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy