LESKI w Teresińskim Ośrodku Kultury

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: LESKI w Teresińskim Ośrodku Kultury Koncerty i muzyka sochaczew

W najbliższą sobotę, tj. 10 grudnia 2016 roku, Teresiński Ośrodek Kultury pragnie zaprosić wszystkich miłośników dobrej muzyki na wyjątkowy koncert. W nasze skromne progi zawita jeden z najbardziej utalentowanych muzyków młodego pokolenia, wielokrotnie nagradzany, grany w wielu stacjach radiowych, w tym w osławionej TRÓJCE – LESKI.

LESKI czyli Paweł Leszoski przebył długą drogę artystyczną i poza artystyczną, aby stać się jedną z Gwiazd polskiej muzyki. Zadebiutował albumem SPLOT w czerwcu 2015 roku. Napisał wszystkie teksty i skomponował do nich muzykę. Jest również współproducentem krążka. W swoich piosenkach miesza różnorodne style i intryguje słowem. Twórczość LESKIEGO upraszczając można określić mianem ambitnego alternatywnego popu.


Leski muzyką zajmuje się od lat ale dopiero w czerwcu 2015 roku wydał w pełni autorską płytę. Szerszej publiczności dał się poznać jednak już w kwietniu 2014 roku samodzielnie wydaną epką ZACZYN, która została bardzo dobrze przyjęta przez dziennikarzy muzycznych oraz słuchaczy. W tym samym roku podpisał kontrakt z wytwórnią WARNER MUSIC POLAND i ruszył w trasę z Edytą Bartosiewicz, gdzie występował w charakterze supportu. Jego piosenki znalazły się na wielu listach przebojów w tym również na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Teksty Leskiego kipią intymnością i znaczeniami, a mantrowe melodie i ciepły głos chwytają za zmysły.
22 października 2015 roku LESKI odebrał nagrodę MATEUSZ TRÓJKI w kategorii muzyka rozrywkowa – Debiut Roku, a w marcu 2016 otrzymał nominację do FRYDERYKÓW w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Wojciech Waglewski powiedział o jego płycie: „Hipnotycznie kręci mnie. Gdybym nie dostał pewnie bym sobie kupił”. Ja sobie kupiłam i LESKI jeździ ze mną autem i umila mi czas powrotu do domu z pracy.

Tego wieczoru czeka na Was jeszcze jedna niespodzianka muzyczna. Jako suport wystąpi nasz teresiński duet, wspaniali, utalentowani młodzi ludzie – MAJA KAPŁON i KUBA KAMIŃSKI, którzy niewątpliwie ambitnymi, melodyjnymi, autorskimi utworami wprowadzą Was w klimat koncertu naszego gościa.

ZAPRASZAMY bardzo gorąco na ten wspaniale zapowiadający się muzyczny wieczór.

10 grudnia – sobota, g. 19.00 – sala kameralna Teresińskiego Ośrodka Kultury. WSTĘP WOLNY!!!


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy