Letni Obóz Treningowy DRAGONA

/ 23 zdjęć
Zdjęcia i foto: Letni Obóz Treningowy DRAGONA Sporty walki sochaczew
+18

Jednym z najnowszych pomysłów Dragon Fight Club Sochaczew, których celem jest promocja, rozwijanie i upowszechnianie mieszanych stylów walki (Mixed Martial Arts) jako sportu był udział w letnim obozie treningowym. Pod fachowym okiem kadry instruktorskiej przez dwa tygodnie każdy sympatyk MMA mógł poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.
Obóz rozpoczął się 18 lipca 2014 roku na Pojezierzu Suwalskim w bazie harcerskiej Garbaś i udział w nim mogli wziąć wszyscy, zaczynając od osób zupełnie początkujących w tym sporcie aż po prawdziwych „wyjadaczy”.
Organizator dopilnował, by kadra instruktorska była wyspecjalizowana w wielu różnych aspektach MMA. Dzięki temu zrealizowane zajęcia były nietuzinkowe i bardzo urozmaicone. Treningi w parterze podczas obozu prowadzili – Sławomir i gościnnie Piotr Cypel z Dragon Fight Club Sochaczew. Zajęcia w stójce zorganizowali Piotr Bonikowski i Sobieraj Marcin z Żyrardowskiego Klubu Sportowego Thien Long. Natomiast treningami Ju-Jitsu zajmował się Krzysztof Kiełkowski z klubu Ronin Świętochłowice. Największa gwiazda tego obozu Aleksandra „Polish Tank” Milczarek z TNT Tostar Naczaj Team, świeżo po powrocie ze srebrnym medalem z Mistrzostw Świata IMMAF WORLD CHAMPIONSHIPS w Las Vegas poprowadziła koleżeński trening pełnego MMA.
Zajęcia MMA były główną, ale nie jedyną atrakcją obozu. Podstawowym celem wyjazdu był różnorodny, aktywny wypoczynek, dlatego na uczestników czekały trzy trasy biegowe do wyboru, spływy kajakowe, kąpiele, survival, strzelanie z łuku bądź z ASG, itp. Obóz charakteryzowała wyśmienita atmosfera. Jest to zasługą nie tylko nieszablonowych instruktorów, ale przede wszystkim otwartych i towarzyskich uczestników. Dzięki temu także na zakończonym 31 sierpnia 2014 obozie panowała rodzinna atmosfera, a uczestnicy służyli sobie wzajemnie radą i pomocą. Pogoda również była dla wszystkich bardzo łaskawa, ponieważ temperatura przez całe dwa tygodnie nie schodziła poniżej 28 stopni. Była to wspaniała możliwość integracji dla ludzi, których łączy ta sama pasja oraz niepowtarzalna szansa do oderwania się na kilkanaście dni od codzienności. Obóz był świetnym sposobem na aktywne spędzenie części wakacji.


Arvena

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy