Licytacja online WOŚP 2017 Sochaczew: możesz ofiarować gadżet

Zdjęcia i foto: Licytacja online WOŚP 2017 Sochaczew: możesz ofiarować gadżet Interwencje i pomoc sochaczew

Wkrótce Finał WOŚP 2017: portal e-Sochaczew.pl dołącza do wielkiego grania, prowadząc jedyną w mieście licytację online orkiestrowych gadżetów. Mamy nadzieję, że będzie równie udana, jak ubiegłoroczna, a nawet jeszcze lepsza. Ta forma wsparcia obchodzącej swój jubileusz inicjatywy Jurka Owsiaka przypadła do gustu entuzjastom akcji. Już od dziś zachęcamy Państwa do udziału w licytacji tak poprzez samo licytowanie, jak ofiarowywanie fajnych gadżetów. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, pomagamy najmłodszym i najstarszym pacjentom polskich szpitali.

 

Przed nami piękny, jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz 25 w całej Polsce na ulice miast i wsi wyjdą wolontariusze (w liczbie około 120 tysięcy), kwestując na rzecz poprawy opieki medycznej w kraju. W tym roku, tak jak w roku poprzednim, gramy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach opieki pediatrycznej oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

25 Finał WOŚP będzie miał miejsce 15 stycznia 2017 r. Licytację online uruchomimy kilka dni wcześniej. Na pewno wzbogacą ją typowo orkiestrowe gadżety, ofiarowane przez Fundację Jurka Owsiaka, ale liczymy też tutaj na inicjatywę mieszkańców, którzy pragną wziąć udział w WOŚP, ofiarowując niebanalne fanty.

Gadżety można przynosić do naszej redakcji, która mieści się przy ul. Hanki Sawickiej 3B, w godzinach 8.00 – 16.00, mile widziany wcześniejszy kontakt telefoniczny: (22) 48 04 481.

 

 

 4.3
Oceń
(6 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy