Lidl Sochaczew - szczegóły otwarcia nowego marketu

/ 6 komentarzy
Zdjęcia i foto: Lidl Sochaczew - szczegóły otwarcia nowego marketu Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

27 czerwca o godzinie 7:00 przy ul. Traugutta 19 otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl Polska w Sochaczewie. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w w wielu atrakcyjnych promocyjnych cenach. 


W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.


Marka zajmuje się współpracą a polskimi producentami o ogólnopolskim zasięgu jak i tych mniejszymi lokalnymi. Jednymi ze sztandarowych produktów sklepów jest asortyment oznaczony godłem "Teraz Polska". 

 

Z okazji otwarcia sklepu w Sochaczewie w okresie od czwartku 27 czerwca do soboty 6 lipca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.W sklepie Lidl w Sochaczewie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!


Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będzie czekać poczęstunek, lody, konkursy z nagrodami oraz wiele produktów w promocyjnych cenach. O tym wydarzeniu pisaliśmy już kilka dni temu https://e-sochaczew.pl/n/lidl-sochaczew/61598


Nieco informacji o sochaczewskiej placówce 


Nowy sklep sieci Lidl w naszym mieście ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1300 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 25 osób. W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: 

instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, energooszczędne oświetlenie LED. Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.


Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 99 miejsc parkingowych.


„W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Sochaczewie” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska. 

 2.6
Oceń
(5 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

kacperskyykacperskyy
+1
wydarzenie na miare tego syfiastego miasta... zaproscie burmistrza i posla niech przetna wstege bo jeszcze malo wiochy zrobiliscie tym artykulem :) (2019-06-25 14:09)
RouterRouter
0
kacperskyy posła to koniecznie ,wybory blisko hahahahaha (2019-06-25 15:15)
zbigsochzbigsoch
0
Otwarcie sklepu też beee.... (2019-06-25 18:16)
wbienkowbienko
0
Nie no cacy i pokropić pewnie też trzeba, co by się nie rozeschło :) :) :)

Sklepów ci u nas dostatek, ale i ten przyjmiemy jako wróżbę dobrego handlu, którą nam sam Hermes przez Lidlowe ręce zsyła. (2019-06-25 22:51)
kacperskyykacperskyy
0
zbigsoch nie be, tylko kurka... o otwarciu sklepu tak się brandzlować jakby w sochaczewie powstawala pierwsza na swiecie stacja kolei super predkości hyperloop?ludzie to tylko pieprzony sklep spozywczy :) takie sensacje odwzwierciedlaja wlasnie poziom miasta... nie ma sie czym chwalic to otwarcie spożywczaka wynoszone jest do rangi wlasnie hyperloopa... zobaczysz co bedzie sie dzialo w dniu otwarcia.,.. wieśki jakby pierwszy raz były w spożywczaku :) skarpety, drechy, śrubokręty oraz ziemnioki rozejdą się w 5 min przy czym tak łatwo nie bedzie, trzeba zawalczyć i poszarpać się z sąsiadem bo takiego ziemnioka jak w lidlu to nigdzie nie dostaniesz :) (2019-06-26 07:55)
pierwsza_krewpierwsza_krew
0
Głupi pobiegną na promocyjne otwarcie. Mądrzy zrobią zakupy spokojnie, bez tłoku, w innych marketach, które często robią lepsze promocje w dniu otwarcia sklepu konkurencji.pozdrawiam (2019-06-26 08:41)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy