Life Festival Oświęcim – kwalifikacje w Sochaczewie

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Life Festival Oświęcim – kwalifikacje w Sochaczewie Koncerty i muzyka sochaczew

11 kwietnia o godzinie 20.00 w pubie Pełna Qlturka w Sochaczewie odbędzie się koncert ćwierćfinałowy Life on Stage – przeglądu dla zespołów do jednego z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju – Life Festival Oświęcim 2015.

 

Tego dnia o występ na LFO 2015 zawalczą Hell Device oraz Ugly 10. Eliminacje do Life Festival Oświęcim to jedno z największych klubowych wydarzeń na koncertowej mapie Polski. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu klubach, w których wystąpi łącznie kilkaset zespołów. 12 kapel, wybranych w głosowaniu publiczności spotka się w półfinałach, a następnie 4 z nich zagrają podczas koncertu finałowego w Krakowie, w trakcie którego jurorzy wybiorą zwycięzcę.


Hell Device nigdy nie ukrywał, że jego muzyka to wypadkowa gigantów, przede wszystkim brytyjskiej sceny rockowej 70-tych lat ubiegłego stu i tysiąclecia. W utworach zespołu można, a nawet trzeba, doszukać się wpływu takich gwiazd jak: Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin, Rainbow czy Uriah Heep. To właśnie te zespoły wywarły wielki wpływ na twórczość grupy. Co do tekstów, to już zupełnie inna historia. To ocean wyobraźni, fantazji i postrzegania świata. Teksty Hell Device to zbiór prostych i pięknie dobranych słów stawiających zespół w klasyce gatunku.


https://www.facebook.com/pages/Hell-Device


UGLY 10 rozpoczęło działalność w 2011 roku. Skład tworzą muzycy znani z takich formacji jak Muerte, Blade Of Terror, Outside, Days, Groove Up. Muzyka zespołu to inspiracje, doświadczenia muzyczne i życiowe. Zespół ma na koncie wiele koncertów i przeglądów, które zakończył sukcesami.


https://www.facebook.com/Ugly10


Partnerami wydarzenia są e-Sochaczew.pl, Onet.pl, RMF MAXXX oraz Fabryka Zespołów.


WSTĘP NA IMPREZĘ BEZPŁATNY – OTWARCIE KLUBU GODZINA 19!

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy