List gończy za Piotrem Szymaniakiem

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie poszukują na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Sochaczewie Piotra  Szymaniaka, s. Jana, ps. SZYMON,  KUJWA, ur. 25.04.1983 w Sochaczewie, zam. Sochaczew ul. Grunwaldzka 4A m. 27, podejrzewanego o zabójstwo w dniu 1. 01. 2014 roku.

Rysopis mężczyzny: wzrost 195 cm; oczy brązowe; sylwetka krępa (muskularna);    włosy krótkie, ciemne, proste, uczesanie na jeża; twarz okrągła; brak zarostu; kolor nosa naturalny; nos prostolinijny; uzębienie pełne; podbródek z wyraźną bruzdą; tatuaż na brzuchu: śmierć kostucha; tatuaż w okolicach pępka: trzy szóstki; tatuaż na plechach: diabeł demon; tatuaż na lewym ramieniu: gra w kółko i krzyżyk; tatuaż na prawym przedramieniu: znak firmowy Chemitex; wada wymowy zamiast litery r wymawia j, lub ł.

Piotr Szymaniak w dniu 1 stycznia 2014 roku w Sochaczewie przy ulicy Chopina, woj. mazowieckiego działając w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia Tomasza B., używając noża, zadał pokrzywdzonemu ranę kłutą w okolicę serca, w wyniku czego doprowadził do śmierci mężczyzny. Osoby, które mogą doprowadzić do ustalenia miejsca pobytu Piotra Szymaniaka proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub prokuratora. Przypominamy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Za ujęcie lub przyczynienie się do ujęcia poszukiwanego udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej (art. 280§2 kpk).

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Urząd Miasta w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy