Lista kandydatów przyjętych do szkoły na rok szkolny 2013/2014

Lista kandydatów przyjętych do szkoły na rok szkolny 2013/2014

 

klasa I cykl 6-letni

 

         1.        Budner Mikołaj - akordeon

         2.        Chojnacka Marta - gitara

         3.        Ciura Bartosz - akordeon

         4.        Fortuna Przemyslaw - perkusja

         5.        Karpińska Patrycja - skrzypce

         6.        Kawka Jakub - perkusja

         7.        Kawka Maciej - saksofon

         8.        Kędzierski Bartosz - gitara

         9.        Kopczyński Tobiasz - fortepian

      10.     Krasucka Alicja - wiolonczela

      11.     Krawczewska Monika - fortepian

      12.     Kubik Kacper - fortepian

      13.     Nagot Jan - flet

      14.     Owczarek Stanislaw - skrzypce

      15.     Pawłowski Jan - gitara

      16.     Pieńczykowski Dawid - klarnet

      17.     Rejman Ewa - skrzypce

      18.     Rogozińska Katarzyna - flet

      19.     Rutkowski Adam - flet

      20.     Słowatycka Zuzanna - skrzypce

      21.     Staniaszek Mateusz - trąbka

      22.     Sudol Małgorzata - wiolonczela

      23.     Szmidt Bartłomiej - perkusja

      24.     Świderski Szymon - skrzypce

      25.     Turek-Krzemińska Nel - fortepian

      26.     Wachowski Krzysztof - saksofon

      27.     Wardziak Stanisław - trąbka

      28.     Żochowska Łucja  - fortepian

 

 

 

 

 

klasa I cykl 4-letni

 

         1.        Grzybowska Natalia – altówka                     

         2.        Krzycka Katarzyna – flet                                

         3.        Krzycki Stanisław – klarnet                            

         4.        Kunicka Julia – gitara                                     

         5.        Mikulski Mateusz – perkusja                        

         6.        Piątek Mateusz – gitara                                 

         7.        Pływaczewska Paulina – gitara                    

         8.        Sylwestrzak Weronika – wiolonczela  

         9.        Targaszewska Marta – gitara

      10.     Ząbczyńska Natalia – klarnet                        

 

klasa III cykl 4-letni

1.    Miłkowska Zuzanna – klarnet     

 

Klasa I - II st. (szkoła średnia)

1.    Szczepaniak Konrad - puzon   II stopień

 

 

 

Lista rezerwowa

         1.        Barlak Sylwia – skrzypce                                                                                             

         2.        Chmielecka Natalia – skrzypce                                                                                 

         3.        Dąbek Amelia – skrzypce                                                                                          

         4.        Dudek Aleksander – fortepian

         5.        Kacprzak Oliwia – foryepian

         6.        Kajak Julia – fortepian

         7.        Kamińska Izabela – skrzypce

         8.        Kowalewski Dawid – wiolonczela

         9.        Kuroczko Agnieszka – wiolonczela                                                             

      10.     Kwiek Zuzanna – flet                                                                                        

      11.     Majcher Ida – fortepian                                                                                                

      12.     Miłkowski Karol – gitara                                                                                          

      13.     Pieńczykowska Sandra – saksofon                                                                       

      14.     Szymańska Weronika – wiolonczela               

      15.     Włudarczyk Łukasz – perkusja                                                                            

      16.     Zalewski Kuba – perkusja                                                                                    

 

 

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy