Lista kandydatów w Płocku oficjalnie przyjęta do rejestracji. Paweł Kłobukowski: - Praca się opłaca.

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Lista kandydatów w Płocku oficjalnie przyjęta do rejestracji. Paweł Kłobukowski: - Praca się opłaca. Wybory parlamentarne 2019 sochaczew

Listy kandydatów KWW Bezpartyjni i Samorządowcy do Sejmu i Senatu w Płocku (okręg 16) zostały dziś oficjalnie przyjęte jako zarejestrowane. Stało się tak dzięki staraniom członków ruchu, ale przede wszystkim dzięki pełnomocnikowi okręgu - Pawłowi Kłobukowskiemu. Poświęcił on wiele godzin na projekt, na zbieranie podpisów; osobiście też pojechał te listy zgłosić. A pojechał na swoim motocyklu...

Zapał Pawła Kłobukowskiego widać chociażby w jego pasji do motocykli, którą wykorzystuje do dobrych celów. Jest osobą znaną w środowisku motocyklowym, prowadzi własną firmę pod nazwą "Boruta Motors". Inicjuje wydarzenia związane z tym tematem, np. zbiórki i licytacje na rzecz ofiar wypadków motocyklowych. Na maszynie radzi sobie doskonale; ma serce na dłoni. To osoba, która wie, że ludzie mają prawo do tego, aby być różnymi i równocześnie chce, aby ta odmienność łączyła w pracy nad naprawą ojczyzny. 

- Kieruję się tym, co dla ludzi najlepsze - opowiedział. - Tak, jak nasze zbieranie podpisów, tak późniejsza praca musi odbywać się wśród ludzi i dla ludzi. Nie poza ich wiedzą, świadomością, decyzjami. Ważna jest wspólnota. 

Kłobukowski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej Wydziału SiMR, skończył też podyplomowe studia menadżerów motoryzacji na SGH w Warszawie. Pełni rolę Przewidniczącego Rady LGD Razem dla Rozwoju, zasiada w zarządzie Izby Gospodarczej Regionu Płockiego. To jednak nie wystarczy, żeby opisać, ile zapału ma w sobie ten człowiek. W zeszłym roku kandydował na stanowisko burmistrza Wyszogrodu, gdzie zresztą mieszka do teraz; startował już wcześniej w wyborach parlamentarnych. Jest również wiceprezesem Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. 

MWS

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy